PS4 kol ışıkı 2 saniye yanıp sönüyor

forever0909

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
💻 Intel Core i3 12100F / ASUS Gaming RX 6500 XT / 16 GB 3200 DDR4 / Kioxia 500 SSD / ASUS Prime H610M-K / ACER 27"
Merhaba arkadaşlar. Bugün PC için PS4 kolu aldım. PC'ye kablo ile bağlıyorum, takınca sarı renk yanması gerekirken bende takar takmaz ilk yanıyor 2 sn. sonra duruyor. oyunlarda da renksiz devam ediyor, kullanımda hiçbir problem yok. Hatta bayağı başarılı. DS4 programı ile rengi kalıcı mavi olarak da ayarlayabiliyorum oyun içinde. Fakat dediğim gibi ilk taktığım anda sarı ışık kalması yani şarj olması gerek diye biliyorum. Yok kablo ile bağlıyken ışıksız duruyor öyle, bu arada şarjı %100. Destek rica ederim.

** Güncelleme : tv'ye bağladığımda sarı yanıp sönüyor sorunsuz, fakat pc'de halen problem var, acaba şarj da mı olmuyor? oyun rahat oynatıyor fakat ışıksız...

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. Bugün PC için PS4 kolu aldım. İlk defa kullanıyorum belki de bilmiyorum ama size sormak istedim. PC'ye kablo ile bağlıyorum, takınca normalde sarı veya beyaz sanırım renk sürekli yanması gerekiyor arkasında. Bende takar takmaz ilk sarı bir yanıyor 2 sn. arkasından duruyor. Kullanımda hiçbir problem yok. Hatta bayağı başarılı. DS4 programı ile rengi kalıcı mavi olarak da ayarladım. Fakat dediğim gibi ilk taktığım anda sarı ışık kalması gerekiyor diye biliyorum. Yok kablo ile bağlıyken ışıksız duruyor öyle, bu arada şarjı %100. destek rica ederim.

Başka bir kablo ile dener misin?

Başka bir kablo ile dener misin?
şu an elimde kablo yok, ama kablosu başarılı bir problemi yok yani, net şekilde çalışıyor her türlü. Yine de ondan dolayı mı dersiniz? şarjı %100 diye mi dedim acaba... ama yine de yanması gerekiyor sanırım.

Şu an elimde kablo yok, ama kablosu başarılı bir problemi yok yani, net şekilde çalışıyor her türlü. Yine de ondan dolayı mı dersiniz? Şarjı %100 diye mi dedim acaba... Ama yine de yanması gerekiyor sanırım.

Hocam bende çakma PS4 var pildeki sorundan dolayı şarjı 80 de kalıyor bu yüzden şarjı 100 diye mi bilmiyorum kablosuz bağlayarak deneyin.

Hocam bende çakma PS4 var pildeki sorundan dolayı şarjı 80 de kalıyor bu yüzden şarjı 100 diye mi bilmiyorum kablosuz bağlayarak deneyin.
kablosuzken nasıl anlayacağım peki bunu? kablosuz haldeyken sarı renk zaten yanar mı?

Kablosuzken nasıl anlayacağım peki bunu? Kablosuz haldeyken sarı renk zaten yanar mı?

Hocam kablosuz modunu açmak için gameped kapalı iken PS Home ve share tuşlarına LED ışık hızlı yanıp sönme yapana kadar basılı tutun sonra bilgisayar ayarlarından Bluetooth kısmından bağlayın şarja takılı değilken turuncu yanmaz.

Hocam kablosuz modunu açmak için gameped kapalı iken PS Home ve share tuşlarına LED ışık hızlı yanıp sönme yapana kadar basılı tutun sonra bilgisayar ayarlarından Bluetooth kısmından bağlayın şarja takılı değilken turuncu yanmaz.
işte aslında sorduğum şu kabloya ilk takıldığı anda o sarı veya turuncu dediğimiz renk geliyor 2 3 sn sonra hemen gidiyor renksiz devam ediyor yoluna, mesela ds4 programı olmasa, renksiz olarak oynuyorum oyunu.

İşte aslında sorduğum şu kabloya ilk takıldığı anda o sarı veya turuncu dediğimiz renk geliyor 2 3 sn sonra hemen gidiyor renksiz devam ediyor yoluna, mesela DS4 programı olmasa, renksiz olarak oynuyorum oyunu.

Hocam kablosuz biraz oynayın şarjı 100'ün altına düşsün sonra kablolu oynayın şarjının 100 olmasından dolayımı değil mi anlayalım sarı ışık ben şarj oluyorum demek çünkü.

Hocam kablosuz biraz oynayın şarjı 100'ün altına düşsün sonra kablolu oynayın şarjının 100 olmasından dolayımı değil mi anlayalım sarı ışık ben şarj oluyorum demek çünkü.
şu an tv ye bağladım kablo ile orada sarı kalıcı olarak yandı, problem bilgisayarda demek... ne yapacağız şu durumda 😄

Yok mu destek olacak bir bilgili?

Son düzenleme:
Şu an TV'ye bağladım kablo ile orada sarı kalıcı olarak yandı, problem bilgisayarda demek... Ne yapacağız şu durumda 😄

Yok mu destek olacak bir bilgili?

Vallahi hocam DS4'ün driverlarını tam kurdunuzmu kurduktan sonra PC'ye reset attınız mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı