Çözüldü PS4 kolu hem Xbox hem de PS4 olarak algılıyor 2 tarafı da yönetiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
DS4 ayarları da şöyle. Tüm oyunlarda her iki tarafı da yönetiyor.

Arkadaşlar, cozdum kendim. Diger programların hepsi Xbox ve PS4 gibi algiliyordu. XOutput indirdim sadece PS4 Gamepad'i olarak algiliyor yani 2 tarafi da yonetmiyor artik.
Ayarlarını biraz kurcaladığınızda düzelmesi gerekir, kurulumu farklı şekillerle tekrar yapmayı deneyin, ben öyle çözmüştüm.

Ayarlarını biraz kurcaladığınızda düzelmesi gerekir, kurulumu farklı şekillerle tekrar yapmayı deneyin, ben öyle çözmüştüm.

PS4 koluyla bir şeye bastik da PS4 isaretleri geliyor. Birakinca Xbox'a geciyor her iki karakteri de yonetiyor.

DS4Windows'u denedin mi?

Ozur dilerim yanlış yazmisim. DS11 yazmisim. DS4 yazacaktim. Denedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam oyunları için ekstra bir program kullanmana gerek yok, Steam kendisi otomatik olarak algılıyor Playstation kollarını. Aynı anda hem DS4 Windows (ya da benzeri bir uygulama) hem de Steam açıksa doğal olarak iki kol varmış gibi algılıyor sistem. Belki de sorunun buradan kaynaklanıyordur.

Steam oyunu degil :)
Dogru olabilir DS4 programiyla da alakali olabilir. Baska bir uygulama biliyor musunuz DS4 gibi?

DS4 ayarları da şöyle. Tüm oyunlarda her iki tarafı da yönetiyor.

Arkadaşlar, cozdum kendim. Diger programların hepsi Xbox ve PS4 gibi algiliyordu. XOutput indirdim sadece PS4 Gamepad'i olarak algiliyor yani 2 tarafi da yonetmiyor artik.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-12-13 200935.png
    Ekran görüntüsü 2023-12-13 200935.png
    18,2 KB · Görüntüleme: 12
  • Ekran görüntüsü 2023-12-13 200959.png
    Ekran görüntüsü 2023-12-13 200959.png
    23,5 KB · Görüntüleme: 11
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı