PS4 kolu PC'ye nasıl bağlanır?

Pedro6147

Decapat
Daha fazla  
PS4 kolu aldım çakma bir tane. PC'ye bağlamak istiyorum ancak Bluetooth ile bağlanmıyor. Kablo ile denediğimde ise sesi veriyor. Nasıl çözebilirim?

PS4 kolu aldım çakma bir tane. PC'ye bağlamak istiyorum ancak Bluetooth ile bağlanmıyor. Kablo ile denediğimde ise sesi veriyor. Nasıl çözebilirim?
Çakma kollarda o türlü sorunlar olabiliyor. Bende orjinal var hem koblolu hem Bluetoothdan sorunsuz bağlanıyorum.

DS4 Windows deneyebilirsin.

ilk defa deniyorum pc'den resetleme nasıl oluyor bilmiyorum. ve model adını bilmemekle beraber markası torima sadece onu biliyorum
Burada anlattım nasıl sıfırlandığını.

Burada anlattım nasıl sıfırlandığını.

Dediğin işlemi yaptım sıfırladım. Önceden hiçbir şekilde bağlantı gözükmüyordu şimdi ise kulaklık seti olarak gözüküyor

Dediğin işlemi yaptım sıfırladım. Önceden hiçbir şekilde bağlantı gözükmüyordu şimdi ise kulaklık seti olarak gözüküyor
İlginç gerçekten de, DS4 Windows kurup kontrolcünün yazılımlarını test eder misiniz?

İlginç gerçekten de, DS4 Windows kurup kontrolcünün yazılımlarını test eder misiniz?

Nasıl yapacağız?
Bende Windows 11 var acep ondan mıdır?

1716057927703.png

Kanka gördüğün gibi kablo ile bağlayınca da ses veriyor sadece gariptir. FIFA'ya giriyorum ayarlara girdiğimde ise kol ayarı değil klavye ayarı çıkıyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı