PS4 kombinasyonu önerisi

• Konuyu başlatan Miko
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 928
Kendiniz burdan mi aldınız güvenemiyorum internet sitelerine,kimisi Sony garanti diyor,kimiside garanti başlangıcı 2017 temmuz da başlamis diyor,kimiside ithalatçı garantili ama cihazda sorun yok diyor.
Kesinlikle alıcaksanız bu tarz sitelerden alın yoksa aradaki fiyat farkı epey fazla oluyor.PS4 de fazla sorun çıkmaz zaten urunu geri iade hakkın var garantisi yoksa ki garantisi kesinlikle vardır başka indirimlerede bakabilirsiniz.

PlayStation 4'de garanti işine fazla takılmayın, ömrü boyunca garanti yüzü görmeyeceksiniz. Benim PS4'ümün 2 yılının bittiğini kutusu kurcalarken faturasını görünce fark etmiştim. Sony Avrasya garantisi var diye yüzlerce Lira fazla vermeye gerek yok.

Ben sizin yerinizde olsam ikinci el 1500 Lira civarında PS4 alırdım, inanın 2700 TL verdiğiniz ile bir farkı olmayacak. O bahsettiğin oyunlar da PlayStation Store'da indirim döneminde son derece ucuza satılıyor. Gran Turismo Sport 75 TL, FIFA 19 159 TL, Horizon Zero Dawn 66 TL ve Uncharted 4 85 TL.

Ben olsam bende sıfır alırdım ama gidip 2500 TL falan vermek biraz abartı geliyor bana. Onun yerine bunu alabilirsin. Aldıktan sonrada dijital olarak indirim dönemlerinde oyun alırsın ki zaten GTA 5 almışsın. O seni indirimlere kadar bayağı bir götürür. Olmadı 2. el Letgo da CD olarak uygun fiyata oyunda alabilirsin.

Kendiniz burdan mi aldınız güvenemiyorum internet sitelerine,kimisi Sony garanti diyor,kimiside garanti başlangıcı 2017 temmuz da başlamis diyor,kimiside ithalatçı garantili ama cihazda sorun yok diyor.
Hocam ben almadım fakat sony garantiliyse alın derim. Sonuçta cihaz problem olduğunda sony ilgilieniyor. İthalatçı garantili cihaz önermem.

PlayStation 4'de garanti işine fazla takılmayın, ömrü boyunca garanti yüzü görmeyeceksiniz. Benim PS4'ümün 2 yılının bittiğini kutusu kurcalarken faturasını görünce fark etmiştim. Sony Avrasya garantisi var diye yüzlerce Lira fazla vermeye gerek yok.

Ben sizin yerinizde olsam ikinci el 1500 Lira civarında PS4 alırdım, inanın 2700 TL verdiğiniz ile bir farkı olmayacak. O bahsettiğin oyunlar da PlayStation Store'da indirim döneminde son derece ucuza satılıyor. Gran Turismo Sport 75 TL, FIFA 19 159 TL, Horizon Zero Dawn 66 TL ve Uncharted 4 85 TL.
İyi diyosun hoş diyosunda,benim canım yandığı için güvensizlik var içimde. Hiç kimseye olmaz,ben ithalatçı garantili alırım şans ya benim cihazda sıkıntı çıkar anlamışsındır insaAllah beni.

Ben olsam bende sıfır alırdım ama gidip 2500 TL falan vermek biraz abartı geliyor bana. Onun yerine bunu alabilirsin. Aldıktan sonrada dijital olarak indirim dönemlerinde oyun alırsın ki zaten GTA 5 almışsın. O seni indirimlere kadar bayağı bir götürür. Olmadı 2. el Letgo da CD olarak uygun fiyata oyunda alabilirsin.
Evet 2.700 TL fiyata 500 GB 3 oyunlu var.
Dediğim gibi 15 tatili bekliyorum fiyat düşerse 2.200 TL ye 1 TB FIFA 19 lu cihazı almayı düşünüyorum.

Şu PS4'lere 3000 lira verilmez be. 2 yol önce 1300 liraydı bu konsol. Paramız ne kadar değersizleşti fark edin

Benim 2.el PS3 konum var. Makinanın ısınıp, fan sesi çıkardığını duymadıktan sonra 2.el PS4 alınır. Ama garantisiz cihaz almamaya çalışın. Mutlaka Eurasia garantisi olsun.

Böyle ilan bulursanız kovalayın. 1 saat deneyin. Temizse satış sözleşmesi ile 1 ay garanti isteyin satıcıdan. Bir sıkıntı olursa geri getirip iade alacağınıza dair.

Ben PS4'ümü 2.el aldım. Kullandım ama çok uzun süre değil. Aldığım kişi daha çocuktu. Ağzı süt kokan çocuktan aldım resmen. Bir sıkıntı olmadı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı