PS4 monitör için aparat gerekli mi?

felixium

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler. PS4 alacağım fakat kafamda sorular var şöyle sıralayayım isterseniz :)
1) PS4 ve bir monitör almayı düşünüyorum bu ikisini almam yeterli olur mu yani bir monitör ve PS4 ile rahatça arkama yaslanıp oynayabilir miyim yoksa ek aparatlara da gerek var mı ?
2)PS4 her oyun için sürekli internet bağlantısı mı istiyor ? Diyelim ki BF4'ü singleplayer oynamak istiyorum yine de bir bağlantı istiyor mu ? Yada Pes, Fifa vb...
3)Tahminen 5 veya 6 yıl çıkacak oyunlarda beni memnun edeceğini düşünüyorum haklı mıym acaba ?
Elimden geldiğince sorularımı anlaşilabilir sormaya çalıştım, bu arada belirteyim ilk kez oyun konsolu alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
1) Ps4 te görüntü çıkışı olarak sadece HDMI var. Alacağınız monitör de HDMI girişi olmasına dikkat et. En yaygını da o zaten.
2) Sürekli internet bağlantısı istemez SP offline olarak oynayabilirsiniz. Ama bence internet olmadan olmaz. Çünkü bu cihaz PSN i her türlü kullanmak istiyor. Oyun güncellemelerini yapmak için de lazım tabiki.
3) Ara nesil çıktığı için konsolun ömrü uzayacaktır. Şuan E3 te yayınlanan GOW4 gameplay i izleyin. Grafikler o düzeyde gidecektir. az daha gelişir ilerde. Eğer son teknolojiyi istiyorsanız en iyi grafikler olsun diyorsanız 5-6 yıl hayal. Ama öyle bir takıntınız yoksa 5-6 yıl oynarsınız.

Mönitörde hoparlör olmasına dikkat edin veya sadece kulaklık girişi de yeterli olabilir ekstra hoparlörünüz varsa.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı