PS4 mü? GTX 1070 mi?

Gtx 1070 daha uygun bir seçim olacaktır bence PlayStation fazla önermem ben özellikle VR oyunlar da oynamak istiyorsanız Gtx 1070 seçebilirsiniz. Tabi karar sizin iki seçimde de pişman olmazsınız
VR oyunlar derken Oculus Rift ya da HTC Vive destekli oyunlar mı?

Ekran kartın bence bir süre daha götürür, seneye ekran kartı için tekrar bütçe ayırabilirim dersen PS4 al derim.

Eğer 1170 kartları bekleyemem, zaten tekrar yakın zamanda böyle bütçem olmaz dersen GTX 1070 al derim.
Sizce GTX 1070 aldıktan sonra PC'ye yazılım ve çeşitli emülatörler (PS3,PS2 vb...) kursam oyunlarda fps düşer mi? Birde virüs girmesinden korkuyorum. Birde evde kullanmadığım ve milattan kalma SSD ile bile zor kullanılan bir PC var. Bu PC'den SSD söksem kendi bilgisayarıma taksam karda olur muyum?

Sizce GTX 1070 aldıktan sonra PC'ye yazılım ve çeşitli emülatörler (PS3,PS2 vb...) kursam oyunlarda fps düşer mi? Birde virüs girmesinden korkuyorum. Birde evde kullanmadığım ve milattan kalma SSD ile bile zor kullanılan bir PC var. Bu PC'den SSD söksem kendi bilgisayarıma taksam karda olur muyum?
GTX 1070 ile PS3 emülatörünü kullanabilirsin gücü fazlasıyla yeter ancak PS3 emülatörüne her oyun uyumlu değil. Sanırım eski bilgisayarı canlandırmak için SSD takmışsın onu kullanmakta olduğun sisteme takarsan tabiki karda olursun.

GTX 1070 ile PS3 emülatörünü kullanabilirsin gücü fazlasıyla yeter ancak PS3 emülatörüne her oyun uyumlu değil. Sanırım eski bilgisayarı canlandırmak için SSD takmışsın onu kullanmakta olduğun sisteme takarsan tabiki karda olursun.
Benim tek korktuğum nokta bilgisayarımda bir sürü mod,yazılım vesaire olacak. Bundan dolayı oyunlarda takılma yaşar mıyım? Şimdiki PC'de örneğin CS:GO'da dün 350FPS alırken bugün 200 alıyorum bundan korkuyorum sadece PC tarafında.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı