PS4 mü ? PC mi?

• Konuyu başlatan Canberk
  • Başlangıç Tarihi
PS4'un konforunu bir kez yasa, PC'ye daha zor donersin. ?(Eskiyene kadar ) Ama sakin konsolu hemen alma. En az 1 sene bekle. Yazilimsal eksiklik ve hatalar giderilmis olur. Alet kesfedilmis olur. Oyunlar ve konsol fiyatlari yavas yavas dusmeye baslar. Dual Shock 4'un cubuk uzerindeki plastik kaplamalarda sikinti varmis. Bir kac gunde bile hemen asiniyormus. Elimde PC var benim, 1-2 sene sabredip ben de PS4 almayi dusunuyorum.

Türkiye'deki spotçuların çoğu oyunları Aral'dan alıyor. Bil istedim.

Bence en iyi seçim ps4+Dizüstü bilgisayarlar. Oyunlarını ps4 de, film ve internet de gezinmek gibi işlerini bilgisayarda yapmak en doğrusu olur.

Şu bir gerçekki PC için sürü çeşit ekran kartı var ama gel görki oyun kıtlığıda var. Oyun konsollarına baktığın zaman oyun bolluğu var.

Aynı seçim arasında bende zorlanıyorum inanın ki. PS3 ve PC mevzut ama gel görkü GTA5 ve BF oyunları çıktı acaba PC sürümünümü alsam yoksa PS3 sürümünü mü alsam hala kararsın kaldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…