PS4 mü Xbox One X mi?

• Konuyu başlatan eep
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 551

eep

Hectopat
Yer
Empire Bay
Daha fazla  
Selamlar,
Evet, biliyorum Xbox daha güçlü ama zaten PS5 çıkmış, Series X çıkmış yavaştan PS4 ve Xbox One devrinin sonuna geliyoruz. İleride bu konsollara oyun çıkmayacağını, gücün önemi olmadığını düşünüyorum ve PS4'ün 900p Xbox One X in 1080p olduğunu hatırlıyorum.
Yeni nesil geldikten sonra bu eski nesil konsollar alırken çok para harcamamak mı yoksa 400TL daha koyup One X almak mı daha mantıklı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncel oyunları açabilecek bir bilgisayarınız var mı? Varsa Xbox almaya gerek yok. PS4 almak daha mantıklı olur. Eğer yoksa Xbox almanız daha iyi olur. Game Pass sayesinde birçok oyunu uyguna oynayabilirsiniz. PS tarafındaki özel oyunlara da dikkat çekmek gerek tabii.

Paran bolsa PS4, ama öğrenciysen ya da maddi durumun çok iyi değilse kesinlikle ama kesinlikle Xbox One X ve şu duruma da değineyim, Xbox One X daha güçlü bir konsol.

Hocam 0 Xbox One X 4500TL diye görmüştüm bir yerde onu almak yerine Xbox Series S almak daha mantıklı değil midir?

One X daha güçlü ama konsollarda gücün pek de önemi yok. En azından o nesil için. İstediğin oyunları ortalama olarak oynatacak bir bilgisayarın varsa PS4 al çünkü o özel oyunlar deneyimlenmeli. Eğer iyi bir bilgisayarın yoksa ve güncel oyunlara uzak kaldıysan One X çekip Game Pass'le ne var ne yok bitir.

Sıfır One X şu anda Vatan da 7499₺.adamlar yeni nesil alın diyor kısaca o yüzden One S'in fiyatı Series S ile eşit Series X'in fiyatı One X ile eşit. Bazı yerlerde sıfır olarak 5000₺ ye bulabilirsiniz One X i ama almak saçmalık olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı