PS4 nasıl dezenfekte edilir?

KorkakReyiz

Hectopat
Merhabalar, bende bir tane PS4 var. Ben bu PS4'u nasil dezenfekte edebilirim sizce? Internette dezenfektan tercihe bağli seklinde yazilar okudum. Ama bozulur diye korkuyorum. Sizlere bir danismak istedim bu PS4'u nasil dezenfekte edebilirim? Mikrofiber beze cok az dezenfekte sıkıp kurumus sekilde PS4'un güç tuşunu silsem cunku sadece tusuna dokuyordu buyuk ihtimal. Hemen sonrasinda pecete ile silip kurulayacağim nasil olur sizce? Guc kablosunu çıkarıp televizyondan baglantisini çıkarıp o sekilde mi yapsam daha yeni PS4'e sahip olmustum ilk deneyim yani. Bir fikir verirseniz cok memnun olurum. Virus kaynakli dezenfekte etmek istiyorum. Aileden bir uye kullanmisti PS4'u.
Arkadaslar konuyu cozdum. Kusura bakmayin moderator arkadaslar.

Son düzenleme:
Merhabalar, bende bir tane PS4 var. Ben bu PS4'u nasil dezenfekte edebilirim sizce? Internette dezenfektan tercihe bağli seklinde yazilar okudum. Ama bozulur diye korkuyorum. Sizlere bir danismak istedim bu PS4'u nasil dezenfekte edebilirim? Mikrofiber beze cok az dezenfekte sıkıp kurumus sekilde PS4'un güç tuşunu silsem cunku sadece tusuna dokuyordu buyuk ihtimal. Hemen sonrasinda pecete ile silip kurulayacağim nasil olur sizce? Guc kablosunu çıkarıp televizyondan baglantisini çıkarıp o sekilde mi yapsam daha yeni PS4'e sahip olmustum ilk deneyim yani. Bir fikir verirseniz cok memnun olurum. Virus kaynakli dezenfekte etmek istiyorum. Aileden bir uye kullanmisti PS4'u.
Arkadaslar konuyu cozdum. Kusura bakmayin moderator arkadaslar.
Kullanıcı adının hakkını veriyorsun dostum.
Ellerimize döktüğümüz dezenfektanlar alkol bazlı olduğu için ürünün boyasını soldurabilir, rengini çıkarabilir. Dikkatli olman gerek. Islak mendil, camsil gibi ürünlerle temizleyebilirsin onların bir zararı olmaz.

Daha yeni sahip oldum ilk PS4 deneyim hediye gelmişti. Eldiven kullanıyormuş açtığı zaman. Bu güç tuşu kısmını ufaktan silmek istemiştim ondan sordum teşekkür ederim. Evet haklısınız hakkını veriyorum kullanıcı adımın elimde olan bir şey değil huy oldu.

Geri
Yukarı