PS4 ne kadar eder?

@login Ekran kartı fiyatlarının uçması bambaşka bir mesele. Araya üretim sıkıntıları ve mining gibi problemler giriyor. Piyasada kart bulunmadığı için de fiyatlar uçuyor. Ama PS4'ler öyle değil. Piyasada kaynıyor. Üstüne yenisi çıktı. O yüzden doğru bir örnek değil. Pahalı koymak sana kalmış. Ama satamayacağının garantisini veririm. Süs diye duruyor çoğu ilan.

Evet öyle ilanlar çok bende görüyorum ilqn verip satmak zaman istiyor adam bir de ölücüyse vay halimize.

Evet üretim sikintılarida var dolar ve euro 3 TL bandına inse belki fiyatlar bayağı düşer kismet alıcısı varsa satarız.

@Loginfo Dolar ve Euro 3TL bandına indiği zaman bütün dünya çoktan Mars'a yerleşmiş olur herhalde Deneyin bakalım şansınızı, belki çıkar bir saftirik.

4500'den fazla etmez.
Ne 4500ü hocam PS4 PRO satmıyor. Oyunlar da para edecek oyunlar değil. 2500 belki 2700 civarını zorlarsa zorlar onu da alıcı bulmak için çok aşırı sabrederse yapabilir.

İmkanı yok ben 2 kol kutulu faturalı aksesuarlarlı 20/25 adet orijinal oyunlu cihazı 2750 TL'ye sattım o da 12 gün içerisinde öyle yüksek fiyatlara bakmayın onların sattığı falan yok. Senin cihazın kolsuz ve oyun sayısı az maksimum 2100/2200 eder.
Aynen öyle.
4500'den fazla etmez.

4500 ne hocam 2200 maksimum satacağı fiyat 3100/3200`e tertemiz Pro cihazlar var.

Bunlar nasıl fiyatlar. 7 yıllık cihaz bu. Series s bile 3500-4000. PS4 SSD bile yok. PS4'e bu kadar para verilmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…