PS4 ne kadar eder?

@login Ekran kartı fiyatlarının uçması bambaşka bir mesele. Araya üretim sıkıntıları ve mining gibi problemler giriyor. Piyasada kart bulunmadığı için de fiyatlar uçuyor. Ama PS4'ler öyle değil. Piyasada kaynıyor. Üstüne yenisi çıktı. O yüzden doğru bir örnek değil. Pahalı koymak sana kalmış. Ama satamayacağının garantisini veririm. Süs diye duruyor çoğu ilan.

PS4 işi bitmiş konsoldur bana göre. Jailbreak çıktı birkaç güncel sürüme. Senin dediğin gibi de kimse o fiyatları vermez o konsola ve orijinal oyunlara. Millet kırılmış PS4'lere bakıyor. Ben bile yeğenime PS4 Pro'yu öylesine verdim. Öyle yatıyor kendisinde. Oyun almaya yetecek para yok ki istediğini alıp oynayasın.

Evet öyle ilanlar çok bende görüyorum ilqn verip satmak zaman istiyor adam bir de ölücüyse vay halimize.

@login ekran kartı fiyatlarının uçması bambaşka bir mesele. Araya üretim sıkıntıları ve mining gibi problemler giriyor. Piyasada kart bulunmadığı için de fiyatlar uçuyor. Ama PS4'ler öyle değil. Piyasada kaynıyor. Üstüne yenisi çıktı. O yüzden doğru bir örnek değil. Pahalı koymak sana kalmış. Ama satamayacağının garantisini veririm. Süs diye duruyor çoğu ilan.

Evet üretim sikintılarida var dolar ve euro 3 TL bandına inse belki fiyatlar bayağı düşer kismet alıcısı varsa satarız.

4500'den fazla etmez.
Ne 4500ü hocam PS4 PRO satmıyor. Oyunlar da para edecek oyunlar değil. 2500 belki 2700 civarını zorlarsa zorlar onu da alıcı bulmak için çok aşırı sabrederse yapabilir.

İmkanı yok ben 2 kol kutulu faturalı aksesuarlarlı 20/25 adet orijinal oyunlu cihazı 2750 TL'ye sattım o da 12 gün içerisinde öyle yüksek fiyatlara bakmayın onların sattığı falan yok. Senin cihazın kolsuz ve oyun sayısı az maksimum 2100/2200 eder.
@login Ekran kartı fiyatlarının uçması bambaşka bir mesele. Araya üretim sıkıntıları ve mining gibi problemler giriyor. Piyasada kart bulunmadığı için de fiyatlar uçuyor. Ama PS4'ler öyle değil. Piyasada kaynıyor. Üstüne yenisi çıktı. O yüzden doğru bir örnek değil. Pahalı koymak sana kalmış. Ama satamayacağının garantisini veririm. Süs diye duruyor çoğu ilan.
Aynen öyle.
4500'den fazla etmez.

4500 ne hocam 2200 maksimum satacağı fiyat 3100/3200`e tertemiz Pro cihazlar var.

Geri
Yukarı