PS4 ne kadar eder?

Şu şekilde izah etmek isterim, parantez içinde belirtmiştim. Bazı oyunlar haricinde çoğu oyunun modası geçmiş bir durumda, insanlar bu oyunlar için bu alete ekstra para ödemek istemez ama satan arkadaş bunun için alır diyorsa istediği fiyatı kafasında şekillendirebilir. Ben tekrardan söylemek istiyorum ki bu yazıyı arkadaşın PS4'ü için değil yukarıda yazılan "talep arttıkça fiyat artımı" üzerine yaptım. 😇
Ben talep arttıkça fiyat artması ile ilgili bişey demedim. pahalıya satanlar var onun için söyledim, kimsenin zarar etmesini istemem.

Ben talep arttıkça fiyat artması ile ilgili bişey demedim. pahalıya satanlar var onun için söyledim, kimsenin zarar etmesini istemem.
Hocam ilk attığım mesaj size değildi zaten, neden üstünüze alındınız anlamadım. Her neyse yazılanlar orada, fırsatçılık üzerine yazılabilecek şey çok fakat gerçekten konu sahibine de ayıp olmaması için uzatmaya gerek yok. Konu dışı bir konu açıp etiketlerseniz oradan yazışmaya devam edebiliriz. Herkese iyi forumlar.

Hocam attığınız son iki veya üç üründe az oyun var evet fiyatları düşük olabilir ama ülkemiz'de oyunlar bile 100 ila 1000 TL'den satıldığını hesaplarsak nasıl bir fiyat konulabilir ki?
Hocam bırakalım da ona konu sahibi karar versin... Biz ne dersek diyelim 10k fiyata satamaz.

Hocam ilk attığım mesaj size değildi zaten, neden üstünüze alındınız anlamadım. Her neyse yazılanlar orada, fırsatçılık üzerine yazılabilecek şey çok fakat gerçekten konu sahibine de ayıp olmaması için uzatmaya gerek yok. Konu dışı bir konu açıp etiketlerseniz oradan yazışmaya devam edebiliriz. Herkese iyi forumlar.
Çok pardon ben orda benim yazdığım mesaj'a yanıt verdiniz zannettim, Kusura bakmayın.

Hocam bir de kuzenimin bir sorusu var Fortnite oynuyordu o hesabı alabilecek mi öyle bir hakkı var mı veya alabiliyor mu?

Hocam PSN hesabıyla verecekseniz Fortnite hesabını herhangi bir şekilde alamazsınız çünkü PlayStation'da oyunlar için ayrı hesap açılmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı