PS4 Nintendo Switch Lite ile takas edilmeli mi?

KasYah

Decapat
Daha fazla  
500GB tek kolla, çipli Switch Lite takas edeceğim. Adam Yalova'dan geldi yarın gider. Sizce ben PS4mu vereyim mi? Benim PS4 kırık değil, arkadaşlarım yapma, kötü performans diyorlar.

500GB tek kolla, çipli Switch Lite takas edeceğim. Adam Yalova'dan geldi yarın gider. Sizce ben PS4mu vereyim mi? Benim PS4 kırık değil, arkadaşlarım yapma, kötü performans diyorlar.

Bende vardı Nintendo Switch sattım Türkiye pazarı yok Payday 2 bile 80 dolar.

Fortnite falan oynuyordum memnundum fakat ya gidip kırdırılan model alıp o şekil kullancaksan o da yeni modellerde yok gibi bir şey ben 2018 almış kırılabilirliği %100'dü siteden ürünün koduyla bakman lazım. Bence alınmaz.

Hocam cihaz çipli ve Xbox One S de var aklımda ama evde salona geçmem zor, sizce beni üzer mi Switch Lite lütfen dürüst olun lise öğrencisiyim.

Bir de Lite ise hiç alma. Bendeki normal Switch'di Fornite'de 30FPS 720p oynatıyordu onda daha da kötüdür ben tavsiye etmiyorum hem mağaza fiyatlandırması yok hem de o kadar para verip alacaksın oyunu zevk vermeyecek.

Hocam cihaz çipli ve Xbox One S de var aklımda ama evde salona geçmem zor, sizce beni üzer mi Switch Lite lütfen dürüst olun lise öğrencisiyim.

Dostum niye yalan söyleyeyim 2018 de aldım toplasan 5-10 kere anca oynadım 2 sene sonra sattım bilgisayara RAM almak için.

Eğer platform oyunu filan oynayacaksan alınır.

Ve alanı yetersiz bendeki 32 GB'lik versiyonuydu bir de SD Card almak zorunda kalmıştım.

Fortnite falan oynuyordum memnundum fakat ya gidip kırdırılan model alıp o şekil kullancaksan o da yeni modellerde yok gibi bir şey ben 2018 almış kırılabilirliği %100'dü siteden ürünün koduyla bakman lazım. Bence alınmaz.

Bir de Lite ise hiç alma. Bendeki normal Switch'di Fornite'de 30FPS 720p oynatıyordu onda daha da kötüdür ben tavsiye etmiyorum hem mağaza fiyatlandırması yok hem de o kadar para verip alacaksın oyunu zevk vermeyecek.

Dostum niye yalan söyleyeyim 2018 de aldım toplasan 5-10 kere anca oynadım 2 sene sonra sattım bilgisayara RAM almak için.

Eğer platform oyunu filan oynayacaksan alınır.

Reis cihaz çipli alınır mı? Silah oyunları severim ama bunda indie oynanır, sizin perspektifde önemli.

Xbox One S al bir de monitör al 60Hz yeter.

Reis cihaz çipli alınır mı? Silah oyunları severim ama bunda indie oynanır, sizin perspektifde önemli.

Ha çipliyse sen bilirsin ama zevk almayacaksın oynadığın oyundan.

Ki ekranı küçük ve aşırı baş ağrısı filan yapıyor oynarken india oyunlardan zevk alıyorsan sen bilirsin ben sevmiyorum ve ondan asla tercih etmem.

Hocam taşınabilir olayı beni sardı, kullanıcılar genel olarak zevkli cihaz olduğunu söylüyorlar, ben evden çıkıp dışarıda oyunlara sarmak istiyorum doğrusu biraz, platform oyun olayı da çok sevmem ama enis kirazoglu doğru hatırladıysam, o bile cihazı sevdi yani, One S de var aklımda monitör fiyati falan aşıyor çünkü PS4 direkt takas edeceğim.

Eğer çipli düz Switch alacaksan alınır.

Hocam taşınabilir olayı beni sardı, kullanıcılar genel olarak zevkli cihaz olduğunu söylüyorlar, ben evden çıkıp dışarıda oyunlara sarmak istiyorum doğrusu biraz, platform oyun olayı da çok sevmem ama enis kirazoglu doğru hatırladıysam, o bile cihazı sevdi yani, One S de var aklımda monitör fiyati falan aşıyor çünkü PS4 direkt takas edeceğim.

Dediğim gibi şarj süresi filan oyunların ağırlığına göre bayağı kısılabiliyor iyi düşün derim en azından 2.el temiz monitör almak filan var. Dışarıda oynamakta bana kalırsa zevkli olmuyor ışıktan zaten ekran gözükmüyor kapalı alanda oynıcaksanda ben gene de tercih etmem onun yerine telefon oynarım daha eğlenceli.

2 Tane ram alma uğruna sattım ben :D herkesin zevki farklı tabi o tarz oyunları seviyorsan alınır.

Şahsen ben takaslardım, tabii Switch oyunları PS oyunlarına kıyasla bana çok daha çekici geldiği için taraflı bakıyor olabilirim.

Yine de bence iyi takas, iki cihazında 2. el fiyatları yakın sayılır zaten. Uygun fiyata bulunursa Series S falan da düşünülebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı