PS4 Nintendo Switch Lite ile takas edilmeli mi?

Hocam özeti alayım mı? Cihaz çiziksiz 10aylik adam 2.sahibi az kullanılmış belli.

Eksilerini söyleyeyim;
Ergonomik değil.
Hassas bir cihaz.
Performansı çok düşük
Ekranı çok küçük.
Splitscreen desteklemiyor.
Cipli olduğu için birçok sorun ile karşılaşabilirsin
Cihazda emummc yoksa Online oyun konusunda ban yersin.
Artıları;
Oyunları çok güzel.
Taşınabilir.
Sessiz.
Her yaşa için uygun.
Cipli olduğu için oyunları bedava oynatabiliyor.

Eksilerini söyleyeyim;
Ergonomik değil.
Hassas bir cihaz.
Performansı çok düşük.
Ekranı çok küçük.
Splitscreen desteklemiyor.
Cipli olduğu için birçok sorun ile karşılaşabilirsin.
Cihazda emummc yoksa Online oyun konusunda ban yersin.
Artıları;
Oyunları çok güzel.
Taşınabilir.
Sessiz.
Her yaşa için uygun.
Cipli olduğu için oyunları bedava oynatabiliyor.

Hocaaam çok arada bıraktınız beni, bunlara rağmen SİZİN düşünceniz nedir, One S'le mi takas edeyim yoksa Switch'le mi devam edeyim.

Hocaaam çok arada bıraktınız beni, bunlara rağmen sizin düşünceniz nedir, One S'le mi takas edeyim yoksa Switch'le mi devam edeyim.

Dediğim gibi benim favori konsolum bu ve eksiler sizi rahatsız etmeyecekse çok güzel bir cihaz ben olsam PS4'ten sikildiysam değiştirirdim ama hiç alakanız yoksa Switch ile biraz düşünün.

Dediğim gibi benim favori konsolum bu ve eksiler sizi rahatsız etmeyecekse çok güzel bir cihaz ben olsam PS4'ten sikildiysam değiştirirdim ama hiç alakanız yoksa Switch ile biraz düşünün.

Hocam oyunlarıni sevmeyip sonradan sevende var ne düşünüyorsunuz? Son olarak saçma olacak ama hani PS4'e karşılık omu daha karlı yoksa benmi veya eşit bir takasmi olur? Rahatsız ettiysem çok özür dilerim hocam.

Hocam oyunlarıni sevmeyip sonradan sevende var ne düşünüyorsunuz? Son olarak saçma olacak ama hani PS4'e karşılık omu daha karlı yoksa benmi veya eşit bir takasmi olur? Rahatsız ettiysem çok özür dilerim hocam.

Estağfurullah hocam para konusunda hiç fikrim yok onu söyleyeyim şimdi birkaç oyun videosu izleyin bakın hoşunuza giderse alırsınız.

İsterseniz oyun tavsiyesinde bulunurum.

Estağfurullah hocam para konusunda hiç fikrim yok onu söyleyeyim şimdi birkaç oyun videosu izleyin bakın hoşunuza giderse alırsınız.

Hocam tamam zaten oynayan kişiler istemsizce cihaz kendine cekiyor diyorlar, sizinki Lite galiba, drift olursa nereye gondermem gerek acaba ya da ortalama fiyat nedir İstanbul'da.

Hocam tamam zaten oynayan kişiler istemsizce cihaz kendine cekiyor diyorlar, sizinki Lite galiba, drift olursa nereye gondermem gerek acaba ya da ortalama fiyat nedir İstanbul'da.

AliExpress'de analoglar satılıyor kargo dahili 300-400 arası bir çift analog bunu da alacağınız kişiye sorun o nerede yaptırmış oda söyler sizde sorarsınız yapıyor musunuz diye ayrıca drift olayı abartılıyor normal bir şekilde kullanılması durumumda zor olur.

AliExpress'de analoglar satılıyor kargo dahili 300-400 arası bir çift analog bunu da alacağınız kişiye sorun o nerede yaptırmış oda söyler sizde sorarsınız yapıyor musunuz diye ayrıca drift olayı abartılıyor normal bir şekilde kullanılması durumumda zor olur.

Hocam arkadaş başka ilden tek günlüğüne geldi, denk geldik vallahi ben normalde sarı sitede filtreleden ilimi seçerdim, unutmuşum, her neyse hocam bugün arkadaşla yapacağız takası, masada Nintendo keyf😃

Geri
Yukarı