PS4 özel oyunlarının abartılması

Pikacuuf

Hectopat
Arkadaşlar herkese öncelikle merhaba.
Başlıkta görüldüğü üzere PS özel oyunlarının gereğinden fazla abartıldığını düşünüyorum.
Bence God of War öyle aman aman bir oyun değil. TLOU 2'nin özellikle herhangi bir filmden farkının olmadığını düşünüyorum çünkü aşırı çizgisel ilerliyor. Ben TLOU2'yi ön sipariş verenlerden biriyim fakat oyuna girdiğim zaman sadece izlemekten ibaret olduğunu düşünüyorum. Ama bunun adı oyun, e filmden farkı yok, ben oyun oynamak istiyorum.
Ben mi oyunlardan anlamıyorum sizler mi abartıyorsunuz?
Bu konuda sizin de görüşlerinizi, fikirlerinizi merak ediyorum.

Arkadaşlar herkese öncelikle merhaba.
Başlıkta görüldüğü üzere PS özel oyunlarının gereğinden fazla abartıldığını düşünüyorum.
Bence God of War öyle aman aman bir oyun değil. TLOU 2'nin özellikle herhangi bir filmden farkının olmadığını düşünüyorum çünkü aşırı çizgisel ilerliyor. Ben TLOU2'yi ön sipariş verenlerden biriyim fakat oyuna girdiğim zaman sadece izlemekten ibaret olduğunu düşünüyorum. Ama bunun adı oyun, e filmden farkı yok, ben oyun oynamak istiyorum.
Ben mi oyunlardan anlamıyorum sizler mi abartıyorsunuz?
Bu konuda sizin de görüşlerinizi, fikirlerinizi merak ediyorum.

Hem PS4 Pro hem Xbox One X sahibiydim tüm oyunları oynadım sana şu kadar net söylüyorum şu zamana kadar oynadığım en iyi oyun Witcher3 2. sıraya da RDR2 koyuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı