PS4 online oynamak için arkadaş arayışı

Cagank

Femtopat
Merhaba. 2 yıldır PS4 kullanıyorum BF 4, BF1, Steep, COD:WW2, Star Wars Battlefront 2, GTA 5, Fall Guys oynamak isteyenler ekleyebilir. Yaş 15. Kullanıcı adı PideciCagan.

Ne ironik ki, ben bu oyunların hiçbirini oynamıyorum :D Ama bir ara BF1 oynarsam çağırırım seni.

Birisi bana PS koluyla nasıl FPS oynanır anlatsın lütfen :D

Konsolda FPS oynamanın çözümünü Xbox ile çözüldü. Halo'nun çıktığı zamanlarda FPS sorunu şöyle çözülmüştü. Bakış hızı ilk başta yavaş sonrasında hızlı dönüyor. Enis abim bu konu hakkında videoda çok iyi şekilde anlatılıyor. O şekilde eğlenceli oynanış çıkıyor. Alışınca çok iyi.

Konsolda FPS oynamanın çözümünü XBOX ile çözüldü. Halo'nun çıktığı zamanlarda FPS sorunu şöyle çözülmüştü. Bakış hızı ilk başta yavaş sonrasında hızlı dönüyor. O şekilde eğlenceli oynanış çıkıyor. Alışınca çok iyi.
Ben de ilk oynadığımda zorlanmıştım ama şu an klavyeyi aratmıyo😁

İnce hareketlerde sıkıntı çekiyorum ben çok az sağ veya sol yapamıyorum bide ani hareket edince uçup gidiyor imleç.

Merhaba. 2 yıldır PS4 kullanıyorum BF 4, BF1, Steep, COD:WW2, Star Wars Battlefront 2, GTA 5, Fall Guys oynamak isteyenler ekleyebilir. Yaş 15. Kullanıcı adı PideciCagan.
Selam beraber oynamak ister misin ona göre arkadaş ekleyebilirim yaşım 16.

Oyun oynayan varsa beni de ekleyin PS4 üzerinden
İsmim: TCL_BerkErdinc
Selam beraber oynamak ister misin ona göre arkadaş ekleyebilirim yaşım 16.

Yeni konular

Geri
Yukarı