PS4 Oyun Kolu Bluetooth ile bağlantı kurmuyor

Aezakmi4

Decapat
Merhaba arkadaşlar, PS4 oyun kolum var. Fakat bir türlü bağlatamadım. Bluetooth'la görüyor. Fakat bağlanmıyor. Ne telefonda ne de diğer bilgisayarımda. Bir türlü bağlatamadım. Beni deli etti bağlanmaması. Bu nasıl bağlatabilirim?
1E94E26B-19C4-4BFE-81DA-943F70E07A09.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
ScpToolkit ile driver kurmanız gerekiyor. Xbox kolu olmadığı sürece direkt bağlayamazsınız.

Hocam Share+PS yapıp mavi ışık iki kere yanıp söndüğü halde olmuyor ise bilemiyorum. Bazen tek mavi ışık yanıp sönebiliyor
ScpToolkit ile driver kurmanız gerekiyor. Xbox kolu olmadığı sürece direkt bağlayamazsınız.
Hocam normalde hiçbir uygulamaya gerek olmadan bağlanması lazım

Hocam bluetooth ile bağlansa indireceğim. Pc’de en önce bluetooth’a bağlanmıyor. Sorun orada. Bağlanmadan program indirsem ne fayda?
Hocam Share+PS yapıp mavi ışık iki kere yanıp söndüğü halde olmuyor ise bilemiyorum. Bazen tek mavi ışık yanıp sönebiliyor

Hocam normalde hiçbir uygulamaya gerek olmadan bağlanması lazım
Valla çıldıracağım ya. Yok abi bağlanmıyor. Ne etsem resette atsam. O tuşa da bassam yok. Başka tuşa mı bastım da bağlanmıyor bu?

Yeni konular

Geri
Yukarı