PS4 Oyun Save indirme

yigitakdeniz

Hectopat
Daha fazla  
PS4 sistem yazılım hatası yüzünden sıfırlamak zorunda kaldım. Tüm oyun saveleri silindi. PS4'e internetten işte ne bileyim %60 The Last of Us save gibi şeyler bulup USB ile indirebiliyor muyuz? Detaylı şekilde anlatırsanız sevinirim.

Öncelikle bir Flash bellek lazım size.
-Sonrasında Flash belleği FAT32 formatında biçimlendirin.
-Sonrasında Flash belleğinizi PS4 cihazınıza takın ve "Application Saved Data Management" bölümünden "Saved Data System Storage" kısmına tıklayın".Copy to USB Storage Device" bölümüne tıklayın. PS4 içinde ne kadar yüklü Save dosyası varsa hepsinin adları önünüze çıkacak ve seçmenizi isteyecektir herhangi birini işaretleyin ve bundan sonra Flash belleğinize yedekleme yapacaktır.. Bizim bu aşamadaki amacımız Flash belleğinizde gerekli klasörleri oluşturmaktı.
-İnternetteki herhangi bir güvenilir siteden istediğiniz save dosyasını indirin.Mesela The Last Of Us oyunun save dosyası şu sitede paylaşılıyor.
-İndirdikten sonra dosyaları Flash belleğe kopyalayın ve PS4 cihazınıza takın. Tekrardan"Application Saved Data Management" bölümünden "Saved Data On USB Storage Device" kısmına tıklayın ve "Copy to System Storage" tıklayın.
---Artık Save dosyanız PS4 cihazınıza yüklenmiştir.İstersen internette sadece PS4'e nasıl kurulum yapıldığını gösteren videolar var onlardan birini atabilirim. Bu şekilde;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Hocam yanlış anlamayın da onuda mümkünse kendiniz bulun. O kadar detaylı açıklama yazdım sorunuza ne cevap yazdınız ne de bilgilendirme. Sonuçta bu başlığa sadece siz bakmıyorsunuz aynı sorunu yaşan forum içi veya dışından bir sürü insan geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kusura bakmayın. Bayadır arıyorum ve save dosyası bulmak gerçekten zor. RDR 2 save dosyası buldum CUSA08519 isimli, attım gereken yere fakat bana bu dosyalar başka kullanıcıya ait dedi. O sizin dediğiniz save dosyası oluşturma işini kendi RDR 2'me yaptım. CUSA03041 adlı bir dosya oluştu. İndirdiğim yerdeki dosyanın içindeki şeyleri kendimkine attım. Bu seferde bozuk dosya olarak gösterdi onları. İnternette biraz daha araştırdım. Bu save wizard olayları falan gerekli mi? Ne olduğunu tam olarak anlayamadım onunda.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kusura bakmayın.Bayadır arıyorum ve save dosyası bulmak gerçekten zor.RDR 2 save dosyası buldum CUSA08519 isimli , attım gereken yere fakat bana bu dosyalar başka kullanıcıya ait dedi.O sizin dediğiniz save dosyası oluşturma işini kendi RDR 2'me yaptım.CUSA03041 adlı bir dosya oluştu.İndirdiğim yerdeki dosyanın içindeki şeyleri kendimkine attım.Bu seferde bozuk dosya olarak gösterdi onları.İnternette biraz daha araştırdım.Bu save wizard olayları falan gerekli mi ? Ne olduğunu tam olarak anlayamadım onunda.
Kardeş, bende oyunun tüm başarımlarının açıldığı %100 bir TLOU kaydı var. Akşam eve gidince atmaya çalışırım eğer bir sorun çıkmazsa.

Hocam kusura bakmayın. Bayağıdır arıyorum ve Save dosyası bulmak gerçekten zor. RDR 2 Save dosyası buldum CUSA08519 isimli, attım gereken yere fakat bana bu dosyalar başka kullanıcıya ait dedi. O sizin dediğiniz Save dosyası oluşturma işini kendi RDR 2'me yaptım. CUSA03041 adlı bir dosya oluştu. İndirdiğim yerdeki dosyanın içindeki şeyleri kendimkine attım. Bu sefer de bozuk dosya olarak gösterdi onları. İnternette biraz daha araştırdım. Bu Save wizard olayları falan gerekli mi? Ne olduğunu tam olarak anlayamadım onunda.

Eki Görüntüle 414411

Sorunu yapabildin mi bende de aynı sorun var bozuk veriler olarak gosteriyor.

Öncelikle bir Flash bellek lazım size.
-Sonrasında Flash belleği FAT32 formatında biçimlendirin.
-Sonrasında Flash belleğinizi PS4 cihazınıza takın ve "Application Saved Data Management" bölümünden "Saved Data System Storage" kısmına tıklayın".Copy to USB Storage Device" bölümüne tıklayın. PS4 içinde ne kadar yüklü Save dosyası varsa hepsinin adları önünüze çıkacak ve seçmenizi isteyecektir herhangi birini işaretleyin ve bundan sonra Flash belleğinize yedekleme yapacaktır.. Bizim bu aşamadaki amacımız Flash belleğinizde gerekli klasörleri oluşturmaktı.
-İnternetteki herhangi bir güvenilir siteden istediğiniz save dosyasını indirin.Mesela The Last Of Us oyunun save dosyası şu sitede paylaşılıyor.
-İndirdikten sonra dosyaları Flash belleğe kopyalayın ve PS4 cihazınıza takın. Tekrardan"Application Saved Data Management" bölümünden "Saved Data On USB Storage Device" kısmına tıklayın ve "Copy to System Storage" tıklayın.
---Artık Save dosyanız PS4 cihazınıza yüklenmiştir.İstersen internette sadece PS4'e nasıl kurulum yapıldığını gösteren videolar var onlardan birini atabilirim. Bu şekilde;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Save dosyamı flash belleğe attım. Bellet Fat32 şu an. Ama " USB Depolama Cihazında Kayıtlı Veriler" bölümüne girip USB'deki save dosyasını Playstation 4 Pro'ya atmaya çalıştığımda "Kayıtlı veri yok" uyarısı veriyor. Çözümünü biliyor musunuz?

Save dosyamı flash belleğe attım. Bellet Fat32 şu an. Ama " USB Depolama Cihazında Kayıtlı Veriler" bölümüne girip USB'deki save dosyasını Playstation 4 Pro'ya atmaya çalıştığımda "Kayıtlı veri yok" uyarısı veriyor. Çözümünü biliyor musunuz?

Arkadaşımın üyeliğinden oyunun %40'ını oynadım. Kendime PS üyeliği aldım. Aynı PS'den giriş yaptım. Oyunu ikimizden de oynayabiliyorum. Onun üyeliğindeki save dosyamı USB'ye kaydetmiştim. USB'deki save dosyasını onun üyeliğine aktarmaya çalıştığımda görüyor, kendi üyeliğime aktarmaya çalıştığımda "kayıtlı veri yok" diyor. Eğer internetten rastgele save dosyasını indirip PS'ye atabiliyorsak, benimkinde neden olmuyor?

Geri
Yukarı