PS4 Oyun Tavsiyesi

yilmaz5139

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Kamu Personeli
PS4 kosolda oynayabileceğim ama gerçeklikten çok uzak olmayan (yani God of War gibi yaratıklı falan olmayan) oyun tavsiyesinde bulunur musunuz?

Quantic Dream altında çıkan tüm oyunlara bakabilirsin. Heavy Rain ve Beyond Two Souls çok yaşlandılar fakat yine de oynatıyorlar kendilerini. Detroit: Become Human çıktığı yılın en iyi oyunlarından biriydi bana kalırsa.

Uncharted serisini komple al, kenarda dursun. İlk oyun PS3 döneminden kalma, onun da kötü yaşlandığını söyleyebilirim ancak seriyi bir bütün olarak oynadığında çok keyifli bir hikayesi olduğunu göreceksin.

Red Dead Redemption 2 ile rahat 100 saati bulan oyun süresine ulaşırsın. O kadar çok yapılacak yan görev var ki 4 ay kadar soluksuz oynamıştım.

What Remains of Edith Finch, geçtiğimiz aylarda ücretsiz olarak verildi. Bir yürüme simülasyonu fakat hikayesi çok başarılıydı. Her kısımda farklı bir mekanikle hikayeyi anlatması orijinal bir fikirdi.

Yenilenen AC serisinden Origins ve Odyssey de açık dünyasıyla oldukça iddialı. Serinin kötü giden gidişatı için can eriği gibi yardıma koştu bu iki oyun.

İki tane Dualshock varsa ve sürekli oynayabileceğin bir eş, dost, arkadaş varsa Overcooked serisi de acayip eğlenceli bir oyundur. Şirin mi şirin karakterlerle yemek yapmaya çalışıyorsun.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Yaratıklı, gerçekten uzakta olmayan deyince biraz tıkandım açıkçası. Aklıma geldikçe eklerim olmadı buraya.

The Last Of Us kesinlikle oynanması gereken bir oyun, Detroitte alabilirsin, Red Dead Redemption 2 yide tavsiye ederim keyifle oynuyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı