PS4 oyunlarda kasıyor mu?

BlueMan23

Kilopat
Daha fazla  
Yaklaşık 1 ay önce ikici el olarak PS4 Slim satın aldım. Cihaz Detroit Become Human'da loading ekranlarında, hafif kamera döndürmelerinde hafif takılıyor gibi oluyor. Bu normal mi, yoksa benim makineme özel bir durum mu anlayamıyorum. Bu sadece bu oyunda değil diğer oyunlarda da var.

Xbox One X zerre donmadan açıyor her oyunu. PS4 slim çok düşük özelliklere sahip. Takılma da yok.

Hocam loading ekranında, Yuvarlak dönerken filan takılıyor bende. O sizde oluyor muydu?
Yok, belki loading ekranından sonra oyuna geçerken birkaç saniye takılıyordu onun haricinde takılma hatırlamıyorum.

Loading ekranından öte oyunun kendi oynanışında bir takılma vs. olduğunu hatırlamıyorum. Eğer tek sorun loading ekranındaki takılma ise fazla umursama.

Yaklaşık 1 ay önce ikici el olarak PS4 Slim satın aldım. Cihaz Detroit Become Human'da loading ekranlarında, hafif kamera döndürmelerinde hafif takılıyor gibi oluyor. Bu normal mi, yoksa benim makineme özel bir durum mu anlayamıyorum. Bu sadece bu oyunda değil diğer oyunlarda da var.

Eski ve çok sık kullanılan PlayStation'lara bakım yapmakta fayda var. Ben neredeyse 10 yıldrı kullanıyorum. SSD takviyesi ve bakım yaptım şu an hiç takılma yok. İstisna olarak FIFA 22 ve 23 optimize sıkıntısından dolayı sadece menülerde birazcık kasıyor.

Geri
Yukarı