PS4 oyunları bedava oluyor mu?

Münyr

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci.
Bildiğiniz üzere Steam ve Epic Games gibi platformlar bazen ücretli oyunları ücretsiz yapıyor. Peki bu olay PS'te var mı?

Maalesef, PSN'de ücretsiz olmuyorlar genelde. GTA V, Watch Dogs 2 gibi oyunları beklemeyin en azından.
Ama olduğu oyunlar da var, mesela Uncharted: The Nathan Drake Collection'ı ücretsiz yapmıştı.

Ayrıca PS Plus ile ücretsiz aldığınız oyunları PS Plus'a abone olmayı bırakırsanız, tekrar abone olana kadar kilitliyor.

Epic Games'i neden beğenmiyorsun? Her hafta ücretsiz oyun veriyor. Steam öyle mi? 6 aydır aynı ücretsiz oyunlar duruyor.
Bence epicin arayüzünün berbatlığı ve başarım sisteminin olmaması steamın baya gerisinde kalıyor. Bedava oyun veriyor eyvallah ama kime sorsan aynı oyun hem steam hem epicte beleş deseler ben 1 kişinin bile epicten alacağını sanmıyorum. O yüzden epice o benzetmeyi yaptım.

Bence epicin arayüzünün berbatlığı ve başarım sisteminin olmaması steamın baya gerisinde kalıyor. Bedava oyun veriyor eyvallah ama kime sorsan aynı oyun hem steam hem epicte beleş deseler ben 1 kişinin bile epicten alacağını sanmıyorum. O yüzden epice o benzetmeyi yaptım.
Arayüzü bence gayet güzel.

Geri
Yukarı