PS4 oyunları HDD'ye atılıp PS5'e aktarılabilir mi?

ibocan64

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. PS4'ümü PS5 almak için satacağım, ancak araştırdığım kadarıyla PS4'ün yanımda olması gerekiyormuş oyunları PS5 aktarmak için. Peki PS4'ki oyunları HDD aktarıp PS5 oynayabilir miyim?

PS4 oyunlarını harici bir disk üzerinden PS5'inde oynayabilirsin. PS5 harici diskten PS4 oyunları oynamaya izin veriyor fakat doğrudan o oyunları PS5'in içine aktarıp oynayamazsın.

PS5 kullanıcısıyım PS4 oyunlarını bilgisyarımdan çıkardığım 7200 RPM 2 TB hard disk içine kuruyorum tabii HDD kutusu aldım bunun için. PS4 oyunlarını HDD'den oynamanda hiçbir problem olmaz PS5 SSDsinde aktarmanın sana faydası olmaz gel gelelim aktaramaz mısın aktarabilirsin hatta PS5 oyunlarını HDD'ye indirip oynuycagın zaman SSD'ye tasiyip acabilirsin bunun için gerekli tek şey USB 3.0 desteği olan harici hard disk 2.0 olursa tanımıyor.

PS5 kullanıcısıyım PS4 oyunlarını bilgisyarımdan çıkardığım 7200 RPM 2 TB hard disk içine kuruyorum tabii HDD kutusu aldım bunun için. PS4 oyunlarını HDD'den oynamanda hiçbir problem olmaz PS5 SSDsinde aktarmanın sana faydası olmaz gel gelelim aktaramaz mısın aktarabilirsin hatta PS5 oyunlarını HDD'ye indirip oynuycagın zaman SSD'ye tasiyip acabilirsin bunun için gerekli tek şey USB 3.0 desteği olan harici hard disk 2.0 olursa tanımıyor.

Teşekkürler.
PS5 kullanıcısıyım PS4 oyunlarını bilgisyarımdan çıkardığım 7200 RPM 2 TB hard disk içine kuruyorum tabii HDD kutusu aldım bunun için. PS4 oyunlarını HDD'den oynamanda hiçbir problem olmaz PS5 ssdsinde aktarmanın sana faydası olmaz gel gelelim aktaramaz mısın aktarabilirsin hatta PS5 oyunlarını HDD'ye indirip oynuycagın zaman SSD'ye tasiyip acabilirsin bunun için gerekli tek şey USB 3.0 desteği olan harici hard disk 2.0 olursa tanımıyor.

Peki konudan alakasız bir şey diyeceğim PS5 memnun musunuz?

Teşekkürler.

Peki konudan alakasız bir şey diyeceğim PS5 memnun musunuz?

Memnun değilim diyemem ben exclisiv oyunlar için aldım PS4 Pro kullanıyordum. Bloodborne ve The Last of Us bunların baş kaynağı. PS5'e geçince tabii ki ranchet clank 2'ye hayran kaldım. Cihaz güçlü kesinlikle ne ses ne ısınma var. Tek dezavantajı oyun fiyatları tabii exclisiv oyun dısındaki oyunları RTX 3070'li sistemim var orada alıp oynuyorum o ayrı.
Alete PS4'den gececeksen tetiği olsun gücü olsun hissedeceksin ama PS4 özledim dersende PS4 kolunu PS5'e bağlayıp PS4 oyunlarını oynayabilirsin.

Memnun değilim diyemem ben exclisiv oyunlar için aldım PS4 Pro kullanıyordum. Bloodborne ve The Last of Us bunların baş kaynağı. PS5'e geçince tabii ki ranchet clank 2'ye hayran kaldım. Cihaz güçlü kesinlikle ne ses ne ısınma var. Tek dezavantajı oyun fiyatları tabii exclisiv oyun dısındaki oyunları RTX 3070'li sistemim var orada alıp oynuyorum o ayrı.
Alete PS4'den gececeksen tetiği olsun gücü olsun hissedeceksin ama PS4 özledim dersende PS4 kolunu PS5'e bağlayıp PS4 oyunlarını oynayabilirsin.

Teşekkürler tekrar.

Yeni konular

Geri
Yukarı