PS4 Oyunların Alabileceğim En Ucuz Yer

Furkan Üner

Hectopat
Yer
İstanbul/Başakşehir
Daha fazla  
PS4 alacağım. Oyunlar malum dudak uçuklatıyor. Bana bu oyunları ikinci el olsun sıfır olsun en sağlam ve en ucuz şekilde nereden alabilirim ? Alacağım oyunlar şunlar:
  • GTA 5
  • The Divisions
  • Assasin Creed Unity
  • Farcry 4
  • Dying Light
  • Dead İsland 2
  • Uncharted 4
  • Battle Field Hardline
  • Call Of Duty Advanced Warframe
  • Watch Dogs
  • İnfamous Son Second
  • Battlefield 4
  • Shadow Kilzone

Son düzenleyen: Moderatör:
Gittigidiyor'da hemen al kısmında bazen indirimler oluyor. Bumerang'da sarı oyunlar oluyor. Onları takip edebilirsiniz.

Amerika PSN'den 60$'a alacaksın. Hatta tanıdık birini bulursan kardeşlikle yarı fiyatına alırsın. Tanıdık yoksa forumlarda filan takas - satış başlıkları var. Oyunların secondary haklarını 20-30$'a alabilir yahut elindeki oyunlarla takas yapabilirsin. Kutulu alacaksan da yine 2.el tavsiye ederim. Oyunlar çıktıktan bir 15 gün sonra filan fiyatlar baya bir düşüyor 75 - 100 tl civarına kutulu alabilirsin.

Kadıköy'de Yazıcıoğlu'ndan alabilirsin, Eminönü'nde Doğu Bank'tan alabilirsin. Eğer illa dijital kod olarak alacam dersen Amazon var, ben ordan oyunları 100 Tl'ye alıyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı