PS4 Oyunlarına Türkçe Yama yapılabilir mi?

Evet anlayamadım çünkü bilmiyordum böyle bir şey olduğunu lütfen kusuruma bakmayın.

Çok sağolun anlatan gayet güzel anlatmış, ancak benim sitem 5.55 olduğu için bana pek yararı dokunmadı. :( Ama bilgilendirmeniz için teşekkürler, aydınlandım. :D
Yeni alınan PS4’ler hangi sürümle geliyor bilginiz var mı?

Evet anlayamadım çünkü bilmiyordum böyle bir şey olduğunu lütfen kusuruma bakmayın.

Çok sağolun anlatan gayet güzel anlatmış, ancak benim sitem 5.55 olduğu için bana pek yararı dokunmadı. :( Ama bilgilendirmeniz için teşekkürler, aydınlandım. :D
Sıkıntı değil :).
Yeni alınan PS4’ler hangi sürümle geliyor bilginiz var mı?
ben 1 ay önce aldığım 4.05 le gelmişti yanlış değilsem sonra 5.05 sonrada 5.55 yapmıştım.

5.05 yapıp kendim kırıp istediğim oyunu yüklemek istiyordum. Cevabınız için teşekkürler 🙂 Umarım hala 4.05’te gönderirler.
Ancak şöyle bir sorunumuz daha var güncellemede; sadece en son sürüme güncelleniyor. Yani direkt 5.55'e güncelleyeceksiniz. PlayStation sisteminde öyle ancak bilgisayar yardımıyla yapılır mı bilemiyorum. Tek bildiğim şey uğraştıracağı kesin. Bende aldığımda 3.55'ti galiba sürümü. Alalı 1 yıl oluyor neredeyse ama oyunlar aşırı pahalı ve dolar da yüksek olduğundan pek bir şey oynayamadım. Gönül isterdi Uncharted 4 oynamak da olmuyor işte. Şuan beklemekteyiz kırılma için ama oyun almakta kararsızım birde online kısmı var. :dikkatli:

Ancak şöyle bir sorunumuz daha var güncellemede; sadece en son sürüme güncelleniyor. Yani direkt 5.55'e güncelleyeceksiniz. PlayStation sisteminde öyle ancak bilgisayar yardımıyla yapılır mı bilemiyorum. Tek bildiğim şey uğraştıracağı kesin. Bende aldığımda 3.55'ti galiba sürümü. Alalı 1 yıl oluyor neredeyse ama oyunlar aşırı pahalı ve dolar da yüksek olduğundan pek bir şey oynayamadım. Gönül isterdi Uncharted 4 oynamak da olmuyor işte. Şuan beklemekteyiz kırılma için ama oyun almakta kararsızım birde online kısmı var. :dikkatli:
PS4’e uyarlı dosya formatınd 5.05 sürümünü indirip flasha atıp direkt kuruyorsun 5.05 oluyor cihaz 🙂 Daha sonra kır gitsin 😂 Umarım her şey hayal ettiğim gibi olur. Dile kolay... 🙂

Ps store indirimlerini takip edersen dijital den çok ucuza oyun alırsın.

Konu ne kadar dallanip budaklanmis yav :).

Sorunun cevabini vereyim direk: Evet. PS4'e Turkce yama kurabilirsin. Fakat makinanin kirik olmasi gerekiyor. Technopat zaten video cekti, nasil kirilir videosu. Izleye izleye yaparsin.

Islem 16-17 dakika degil. 10 saniye. Web tarayicisindan crack.bargains/505K ya gireceksin. Bu kadar basit.

Ben kirik ps4 kullandim. Ps4'lere yamayi Scofield adinda birisi gonulluluk esasiyla cikariyor. Ps3 yamalari da vardi. Yani bu adamin websitesi var. Gir bak yamalarina.

İngilizcemi geliştirmeye çalışıyorum kendi çabalarımla. Okuldaki ingilizce eğitimi yetersiz bana göre. Lise 3 bitti hala aynı konular sanki... Her neyse konu bu değil 🙂 PS’ye geçmek istememin başlıca sebebi optimizasyon ve lanet görüntü yırtılmaları. Türkçe Yama yaygınlaşırsa PS’lerde kesin geçeceğim 🙂 Dediğinize katılıyorum Klavye+fare ikilisini çok özleyeceğim sanırım. Ama gene de gamepad’in tadına bakmak istiyorum 🙂
Fallout 4 ve Skyrim için var diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı