PS4, oyunu indirirken oyun güncellemelerini de indirir mi?

Berke Çimen

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
PS4'de FIFA 18 indiriyorum, oyunu indirirken aynı zamanda oyun güncellemelerini indirir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
@Asım Demir 'in de dediği gibi. Oyunu indirdiğiniz zaman zaten update edilmiş halini indirir. Daha sonra gelen updateler oyunu açmaya çalıştığınız zaman veya oyun kapalıyken bildirim olarak gelir.
@Asım Demir 'in de dediği gibi. Oyunu indirdiğiniz zaman zaten update edilmiş halini indirir. Daha sonra gelen updateler oyunu açmaya çalıştığınız zaman veya oyun kapalıyken bildirim olarak gelir.

Çözüm
Cevaplar için teşekkürler şimdi FIFA 18'e Dünya Kupası geliyor oda içinde mi olucak şu anda indiriyorum oyunu.

Oyun modla birlikte inebilir fakat yanlış bilgi olmaması için net bir şey söyleyemeyeceğim. Eğer inmezse ekstra güncelleme gelir ve o şekilde edinirsiniz.

Oyun modla birlikte inebilir fakat yanlış bilgi olmaması için net bir şey söyleyemeyeceğim. Eğer inmezse ekstra güncelleme gelir ve o şekilde edinirsiniz.
Cihazı açık bırakmam sıkıntı yaratıyor bizimkilerde patlar uçarız vs. :rolleyes: bundan dolayı ekstra güncellemeler benim için sorun :lanet:.

Cihazı açık bırakmam sıkıntı yaratıyor bizimkilerde patlar uçarız vs. :rolleyes: bundan dolayı ekstra güncellemeler benim için sorun :lanet:.

Bilgisayardan çok fazla ses çıkmıyorsa eğer siyah bir bantla ledleri kapatın bırakın gece indirsin :D :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı