PS4 para iadesi

Feller757

Decapat
Yer
Giresun
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bugün PS4'üme PC builder Simulator almıştım ama oyun açılmadığı ve ekransal problemler olduğu için iade başvurusu yaptım, kabul olursa para gelecek mi? Gelirse cüzdana mı yoksa alınan sanal karta mı gidecek?

Hocam indirmeye koyduğunuz anda iade hakkınız gidiyor ancak bu farklı bir durum. Umarım iade alırlar.

Böyle durumlarda şuradan iletişime geçin dediler.

Kartınıza gelir.
Hocam indirmeye koyduğunuz anda iade hakkınız gidiyor ancak bu farklı bir durum. Umarım iade alırlar.

Oyunu indirdiği zaman silip iade talebi oluşturursa kabul olur. Sonuçta oyunda sıkıntılar varmış.
Bugün PS4'üme PC builder Simulator almıştım ama oyun açılmadığı ve ekransal problemler olduğu için iade başvurusu yaptım, kabul olursa para gelecek mi? Gelirse cüzdana mı yoksa alınan sanal karta mı gidecek?

Bir de iade talebi oluşturun 1-2 saat bekleyin yine oluşturun hep öyle yapın bugün halletmeniz lazım çünkü hafta sonu mail almıyorlar pazartesi 13.00'a kadar. Paranızda Papara veya ininalse 2-7 arasında gelir bana 4 günde geliyordu.

Sürekli iade talebi oluşturun PC'den yapın telefondan hata veriyor bende de sorum olabilir.
Bugğn dönmezlerse işiniz pazartesiye kalır.
Şu an iade talebi oluşturun 4-5 saat sonra dönerler.

Kabul ettiler, etmeselerdi yıllardır yeni cümleler eklediğim 5 paragraflık küfür koleksiyonuma maruz kalacaklardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı