PS4 parlak kasa alınır mı?

Fiyatı diğer PS4 fat modellerine göre ucuz geldi, PSN banlı vesaire bir açıklaması var mıydı?

Get ile aldıysan sana yolladığı linki atar mısın?

Bence değildir. Nerden baksanız 10 senelik cihaz. Onun için fiyat düşük tutulmuştur.
Maalesef ülkemizde eski cihazlar bile değerleniyor, ilan sitelerine baktığınızda diğer fat modellerinin ortalama piyasası konsolun durumuna göre değişiyor. 4500 ila 6000 TL arasında, fiyatın 3500TL olması beni çok şaşırtıyor, garanti etiketleri vesaire duruyor mu bakmak gerekir, eğer yoksa işlem görmüş ve elden çıkarılması gereken bir cihaz olabilir.

Maalesef ülkemizde eski cihazlar bile değerleniyor, ilan sitelerine baktığınızda diğer fat modellerinin ortalama piyasası konsolun durumuna göre değişiyor. 4500 ila 6000 TL arasında, fiyatın 3500TL olması beni çok şaşırtıyor, garanti etiketleri vesaire duruyor mu bakmak gerekir, eğer yoksa işlem görmüş ve elden çıkarılması gereken bir cihaz olabilir.
3.5 ay dediğine göre yenilenmiş şekilde mağazadan almış olma ihtimali yüksek. Diğer söylediklerinize tümüyle katılıyorum.

Garanti etiketleri duruyor mu, sorar mısınız?
3.5 aylık bir cihaz ise durması gerekiyor. (3.5 aylık nasıl olabiliyor anlam veremedim, dediğim gibi garanti etiketlerini bir sordurun. Eğer yoksa kesinlikle işlem görmüş ve elden çıkarılmaya çalışılan bir PS4 olabilir veya en kötü ihtimal PSN banlı bir konsol durumunda olabilir.)

Yeni konular

Geri
Yukarı