PS4 parlak kasa alınır mı?

Bir de adam ben anlaşmalıyım normal sahibindenden 500 TL ile alıyorsunuz burası daha ucuz dedi. Almıyorum o zaman size güvenerekten.

Sadece sahibinden üzerinden alım-satım yapın. Şahısların telefondan gönderdikleri URL üzerinden satın alım yapmayın.

Almıyorum o zaman size güvenerekten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam öncelikle konsolun bu fiyatta olması için yanında orijinal bir kol olmaması gerekiyor. Onu geçtim diğer fat modellerinin fiyatları 4800 ila 6000 arasında değişiyor temizleri veya normal ev ortamında kullanılanları. Hadi fiyatı da ucuz olsun diyelim, site sahibindene bile ait değil. Neden anlamak istemiyorsunuz onu anlamıyorum, yukarıda da eski cihaz mı ne demiştiniz ondandır diye, yani size çok basit bir dilden anlatmaya çalışıyorum, bu fiyata kimse hayrına ürün vermiyor, ürün direkt olarak sahte, sitede hiçbir fonksiyon çalışmıyor.

Hocam öncelikle konsolun bu fiyatta olması için yanında orijinal bir kol olmaması gerekiyor. Onu geçtim diğer fat modellerinin fiyatları 4800 ila 6000 arasında değişiyor temizleri veya normal ev ortamında kullanılanları. Hadi fiyatı da ucuz olsun diyelim, site sahibindene bile ait değil. Neden anlamak istemiyorsunuz onu anlamıyorum, yukarıda da eski cihaz mı ne demiştiniz ondandır diye, yani size çok basit bir dilden anlatmaya çalışıyorum, bu fiyata kimse hayrına ürün vermiyor, ürün direkt olarak sahte, sitede hiçbir fonksiyon çalışmıyor.

Tamam teşekkürler almıyorum o zaman adam anlaşmalıyım falan dedi beni dolandıracaktı demek ki.

Orjinal site bu. Bulursanız buradan alışveriş yapın.

Siteyi iyi hazırlamış ben bile kandım ilk. 🤣

@voidwobrien yazdığı telefon numarasi bile kayıtlı değil.

Arayıp sövecektim.

Eğer sahibindeki gerçek ilanı varsa sahibindene şikayet edin. Sahte linki de yollayın onlara. En azından hesap kapatılsın.

Bu arada sağdaki kol büyük ihtimalle çakma.

Fotoğraf sahte direk herhalde. Az kalsın para adama gidiyordu. Allah'tan ismi yanlış yazmışım da gitmedi adama para

Geri
Yukarı