PS4 PES 21 alınır mı?

Fiyatı ne kadar? Yani oynanış olarak beni memnun bıraktı. Keyifli. (Ben PC oyuncusuyum.)
Bence alınır. Ben de PC oyuncusuyum bayağı oynuyorum. Ek olarak hocam discorddan ekle oynayalım. sherix#7506

Error verdi beynim.

Hocam şöyle açıklayım. FIFA daha çok simülasyona yakın ve daha gerçekçi "bozuk" bir fizik motoruna sahip ve para kazanmak için EA her yıl çıkarıyor bunu. Pes ise çok daha arcade ve hızlı akan benim için FIFA'dan çok daha güzel bir oyun hatta bu sene yeni oyunu çıkmadı sadece PES 2020'ye güncelleme geldi PES 2022'ye daha çok uğraşmak için.

Hocam şöyle açıklayım. FIFA daha çok simülasyona yakın ve daha gerçekçi "bozuk" bir fizik motoruna sahip ve para kazanmak için EA her yıl çıkarıyor bunu. Pes ise çok daha arcade ve hızlı akan benim için FIFA'dan çok daha güzel bir oyun hatta bu sene yeni oyunu çıkmadı sadece PES 2020'ye güncelleme geldi PES 2022'ye daha çok uğraşmak için.
Gerçekçiliği Beğeniyorsan Fifa (2018 veya 2017 al bana çok pahalı geldi) ama arcade istiyorsan Pes Zaten aşırı ucuz

Alınır 2. kolunuz da varsa ne güzel oynarsınız eşinizle dostunuzla baktığımda 200 TL gibi bir fiyatı var alınır bence.

65 TL şu an.
Fiyatı ne kadar? Yani oynanış olarak beni memnun bıraktı. Keyifli. (ben PC oyuncusuyum.)

65 TL.
Neden birbiri ile tıpa tıp aynı olan oyunu alırsın? Ben futbol sevmem oynayanı anlamam ama PES 2020 daha iyi...duruyor

Edit: FIFA ve pes aynı şeyler gibi bir şey boş yapmakta üstüme yoktur.

Güncel oyun varken neden eskiyi alayım?
Bence alınır. Ben de PC oyuncusuyum bayağı oynuyorum. Ek olarak hocam Discord'dan ekle oynayalım. Sherix#7506

İndirimde olduğu için alacağım 65 TL'ye DC yok PS Plus yok.

Geri
Yukarı