PS4 Plus Deluxe oyunlarının hepsi PS5'te de var mı?

Bazı oyunlarda sadece PS4 yazıyor, bu ne demek? PS5'te hepsi yok mu? PS4 satıp PS5 almayı düşünüyorum ama bu durum kafamı karıştırdı.
Evet hepsi var lakin oyunların ps4 sürümünü daha yüksek çözünürlükte ps5 için çalıştırıyor.

Yani hepsi ps5 için uyumlu oyunlar.

Abonelikte yok anlamına gelebilir mi peki? Yani aboneliksiz de ps5 de oynanabilir ama abonelikle ps4 den oynanabilir gibi.
Abonelik olmadan o oyunları almadıysanız oyanayamzsınız.

Bazı oyunlarda sadece PS4 yazıyor, bu ne demek? PS5'te hepsi yok mu? PS4 satıp PS5 almayı düşünüyorum ama bu durum kafamı karıştırdı.
Ha hocam kafa şimdi bastı.
Kütüphane içinde 2-3 tane sadece ps5 için özel oyun var onları ps4 açmıyor.

Abonelikli oynayabilirim yani tamam teşekkürler. PS5 PS4 niye ayrım yapıyorlar anlamadım hala ama olsun :D
Hocam ps4 sürümü ile ps5 farklı çünkü 2 farklı konsol için farklı donanım farkı mevcut.
Örnek:Fortnite ps4 sürümünde 1080p 60 ps5 sürümünde 4K 60 ve 2k 120 seçeneği mevcuttur ve ps5’de çok daha güzel gözükür.

Ha hocam kafa şimdi bastı.
Kütüphane içinde 2-3 tane sadece ps5 için özel oyun var onları ps4 açmıyor.

Hocam ps4 sürümü ile ps5 farklı çünkü 2 farklı konsol için farklı donanım farkı mevcut.
Örnek:Fortnite ps4 sürümünde 1080p 60 ps5 sürümünde 4K 60 ve 2k 120 seçeneği mevcuttur ve ps5’de çok daha güzel gözükür.
Tamam anladım onu da bazı oyunlarda sadece ps4 yazmışlar. Bunlar ps5 de kesin olarak oynanıyor mu onu anlayamadım.

Tamam anladım onu da bazı oyunlarda sadece ps4 yazmışlar. Bunlar ps5 de kesin olarak oynanıyor mu onu anlayamadım.
Hayır oynatıyor sorunsuz olarak ama ps5 için ekstra görsel,çözünürlük ve kare hızı geliştirilmesi bulunmuyor.
“İstisna oyunlar haricinde”

Yeni konular

Geri
Yukarı