PS4 Plus extra üyeliğinde PS4 için neler var?

Kberke

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba internette gördüğüm kadarıyla (zamanında) PS4 sahipleri de PS Plus extra aldığında Spider-Man Assassin's Creed Valhalla gibi oyunları oynayabiliyor diye biliyordum böyle bir şey yok mu? Çünkü artık arıyorum bulamıyorum PS4 için Extra kütüphanesinde neler var?

Deluxe ve extra paketleri var sanırım bir pakette AC vallahalla Spider-Man ve ghost of thusimaa gibi oyunlar içeren bir kütüphaneye erişiminiz oluyor bir üst pakette ise artı bir kutuphane olan klasiklere erişiminiz bu kütüphanede crash, jack3, Mafia 1 2 gibi oyunlar var. Artı olarakta yeni çıkacak oyunlar için denem sürümü

Deluxe ve extra paketleri var sanırım bir pakette AC vallahalla Spider-Man ve ghost of thusimaa gibi oyunlar içeren bir kütüphaneye erişiminiz oluyor bir üst pakette ise artı bir kutuphane olan klasiklere erişiminiz bu kütüphanede crash, jack3, Mafia 1 2 gibi oyunlar var. Artı olarakta yeni çıkacak oyunlar için denem sürümü
Extra Kütüphanesinde göremedim Ac Vallhallayı Spider-Man'i Deluxedeler mi acaba?

Extra Kütüphanesinde göremedim AC Vallhallayı Spider-Man'i Deluxedeler mi acaba?

Ben AC: Valhalla oynamıştım kütüphaneden. Ayrıca Spider-Man Miles Morales'de mevcuttu. Normal Spider-Man' de vardır.

Not: Şimdi kontrol ettim Spider-Man Miles Morales ve Valhalla katalogta mevcut. Spider-Man bende zaten olduğu için var mı yok mu bilmiyorum.

Bu linkte extra ve Deluxe kataloğu ve en aşağıda da klasikler kataloğu var:

Yıldızlı olanların açıklamalarını oku. Onlar her ülkede olmayabiliyor. Mesela klasikler kataloğundaki PS3 oyunları Türkiye'de yok. Ekstra ve Deluxe'te normal katalog aynı, deluxte + klasikler kataloğu ve oyun demoları var. Ayrıca PlayStation içerisinde de listelere ulaşabilirsin biraz karışık gibi geliyor ulaşması.

Yıldızlı olanların açıklamalarını oku. Onlar her ülkede olmayabiliyor. Mesela klasikler kataloğundaki PS3 oyunları Türkiye'de yok. Ekstra ve Deluxe'te normal katalog aynı, deluxte + klasikler kataloğu ve oyun demoları var. Ayrıca PlayStation içerisinde de listelere ulaşabilirsin biraz karışık gibi geliyor ulaşması.

Hocam vallahi PS4ümde baktığımda Plus sayfasına bu oyunları göremedim korktum şahsen.

Bir de aşağıda PS5'e özel kütüphane diyorlar anlayamadım yani kısacası ben bu extrayı aldığımda Spider-Man falan oynayabilecek miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı