PS4 Pro Aldıktan Sonra Yapılması Gerekenler Nedir?

Dostlar, aklima gelmisken sorayim. Oyun CD'sini takip oyunu yukledikten sonra tekrar oynamak icin yine CD mi gerekiyor. Yoksa oyun dosyalarini yuklemis oldugu icin CD'ye gerek kalmiyor mu?

Peki oyun ilerlemem PSN hesabina mi kaydediliyor CD'ye kaydedilmiyorsa? Cok soru sordum. Kusura bakmayin ama cidden cahilim bu konuda.

Peki sifir PS4 oyunu alabilecegim guvenilir magaza veya satici onerir misiniz? D&R'a baktim, fiyatlar acayip ucuk :D Eger cok pahaliysa 2. ele yonelecem.

Peki N11 veya Hepsiburada'da guvenilir bildiginiz bir satici var mi? Bazilari sifir yazip, 2. El filan gonderiyormus. Su N11'de Kegames buldum. Sifir gonderiyor yazmislar hep.

Aslında sıfır alsam bile 2.el olduğundan şüphe ederim ben. Tabi aldığım yere göre değişiyor.
Adam 2.el alıyor, kutusu sağlamsa üstüne bir orjinal jelatinini takıyor ve sıfırdan farkı kalmıyor.
Bu yüzden sıfır almayı mantıklı bulmuyorum.

Ya da direk PS Store üzerinden hem sıfır :) hem de daha ucuza alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı