PS4 Pro alınır mı?

Mtbzks

Decapat
Daha fazla  
Hiç PlayStation Exclusive oyunu oynamadım. Oyunlarının gerçekten çok kaliteli olduğunu düşünüyorum. PS5 çıktı, PS4 Pro alınır mı?

Hiç PlayStation Exclusive oyunu oynamadım. Oyunlarının gerçekten çok kaliteli olduğunu düşünüyorum. PS5 çıktı, PS4 Pro alınır mı?
Oynamadığım oyunlar olduğu dolayısıyla Xbox360 almış biriyim. Konsolların ömrü yoktur. İçinde hala merak ettiğiniz, oynamak istediğiniz oyun varsa o konsol alınır. Şimdiden hayırlı olsun.

Bence alınmaz artık. Exclusive oyunlar için ise değeceğini hiç düşünmüyorum. Oyun fiyatlarını düşünürsek. Zaten yavaş yavaş PC'de bu oyunlar gelmeye başladı. Gelmese bile emülatörler ile oynayanlar var. Last of Us 2 ve God of War için alırım diyorsan sen bilirsin. Spiderman'da iyiydi gerçi.

Alacaksanız tahminimce PS 4 Pro 2022-2023 gibi yeni çıkan oyunları kaldırmayacaktır ona göre alın derim eğer uzun ömürlü olsun derseniz PS5 derim Ömrü göze alarak alın

PS 4 Pro kullanıcısıyım kesinlikle alman gereken bir konsol heleki oyunlara meraklıysan genelde 4K 30 FPS veriyor 30 FPS takıntın varsa biraz alışması zor olabilir onun dışında efsane oyunlar mükemmel arayüz DualShock 4 v2'lerin tatlılığı (yere düştüğü zaman öperim) cuh 7216b en sessizi o modeli öneririm ama şöyle bir sıkıntı daha var oyunların fiyatları gerçekten pahalı heleki kutulu oyunların mesela şu anda NBA 2K21'i 600 TL'den bulabilirsin sıfırını.

4 sene boyunca oyunları çıkacaktır ve seni pişman etmeyecektir bu cihaz. İleride bütçeye sahip olursan yeni nesil düşünebilirsin mesela ben öyle yaptım bir PS4 aldım ileride belki bütçem olursa PS5 alırım diye plan yaptım. 4K görüntü veriyor PS4 Pro bu yönden çok iyi bir cihaz ama sana tek önerim son çıkan versiyonunu alman sanırım 7216A ( 500 GB ) ve 7216B ( 1 TB ) olarak geçiyorlar. Sana kolayca oyun alabileceğin bir site önereceğim daha doğrusu videosunu bırakayım onu izleyerek fikir elde edebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı