PS4 Pro DVD veya Store Oyun Almak

Fatih Mustafa

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, hayatımda hiç konsol sahibi olmadım. Artık PC'den ve beni sinir eden tüm online oyunlardan uzaklaşmak için PS4 pro alma kararı verdim.

Halihazırda oyunlar da indirimde varken aşağıda bulunan oyunları almayı düşünüyorum fakat benim aklımdan geçen oyunları CD'li bir şekilde almak ve değiş tokuş sistemiyle oynamaktı.

Evimdeki internetimin hızı çok fazla değil fakat kotası 100 GB. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim ?

Adsız.png

2 yoluda izleyebilirsiniz. Size şöyle bir öneri verebilirim ps4 kullanıcısı olarak. Şimdi online modu olmayan güzel hikayeli oyunları 2.el kutulu alın. Online modu olan beğendiğiniz oyunları ise store den alın. Örneğin bf4 ü aldınız 2 günde bitirdiniz. Artık süresiz şekilde online modunda oynarsınız. Atıyorum xxx oyununu online oynamam diyorsunuz yada oyunun online modu yok. Bunu 2.el alın hikayeyi bitirin tekrar takaslayın en mantıklısı bu şekilde gözüküyor.

Şuanki fiyatlar çok iyiymiş o fiyatlara kutulu bulabilirseniz kutulu alın derim de bulamazsınız gibi.

O fiyatlara kutulu imkansız 2.el olarak bile zor. Getiren firmadan kaynaklı bir durum. Teknosa vb marketlerde kutulu oyunlar el yaktığı için insanlar ps oyunlarını pahalı sanıyor halbuki alakası yok.

2 yoluda izleyebilirsiniz. Size şöyle bir öneri verebilirim ps4 kullanıcısı olarak. Şimdi online modu olmayan güzel hikayeli oyunları 2.el kutulu alın. Online modu olan beğendiğiniz oyunları ise store den alın. Örneğin bf4 ü aldınız 2 günde bitirdiniz. Artık süresiz şekilde online modunda oynarsınız. Atıyorum xxx oyununu online oynamam diyorsunuz yada oyunun online modu yok. Bunu 2.el alın hikayeyi bitirin tekrar takaslayın en mantıklısı bu şekilde gözüküyor.
Kesinlikle katiliyorum, aynisini bende yapiyorum. Hatta su anda beraber oynadigim birkac arkadasim var. Single oyunlari herkes birbirinden farkli aliyor ve kendi aramizda degistiriyoruz. Multi icin de ayni oyunlar uzerinden gidiyoruz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı