Çözüldü PS4 Pro GTA V "you need to finish the GTA Online tutorial" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

hdblack35

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba.
Bugün arkadaşım ile GTA V oynamak istedim. Ancak "Failed to join a session as you need to finish the GTA Online tutorial" hatası aldım.
Bu hatayı alanlar için karakterin silinip yeni karakter yaratılması tavsiye edilmiş.
Ancak bu karaktere 2 milyon dolarlık ödül geldi.
Bu karakteri silecek olursam bu ödülde silinecek ve yeni karakterde bu ödül olmayacak değil mi?
Ayrıca madem tutorialı tamamlamadım, nereden devam edebiliyoruz? Menüdeki tüm sekmelere baktım ama devam etme ile ilgili bir yer bulamadım.

Konu hakkında bilgisi olan arkadaşların yardımcı olmasını rica ediyorum.
Teşekkür ederim.

Çözüm
ESC menüsünden INFO bölümüne girip bakabilirsin, büyük ihtimalle sana bir şeyler söylemiş ama görmemiş veya anlamamışsın. Market soyma gibi bir şey yapman gerekiyordu diye hatırlıyorum.

Bir markete git, eline silah al, adama doğrult ancak sıkma. Sadece adamın kafasına nişan al. Sana para verecek, ardından mekandan çık ve polislerden kaç.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ESC menüsünden INFO bölümüne girip bakabilirsin, büyük ihtimalle sana bir şeyler söylemiş ama görmemiş veya anlamamışsın. Market soyma gibi bir şey yapman gerekiyordu diye hatırlıyorum.

Bir markete git, eline silah al, adama doğrult ancak sıkma. Sadece adamın kafasına nişan al. Sana para verecek, ardından mekandan çık ve polislerden kaç.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
Harita da herhangi daha önce rastlamadığın bir görev simgesi var mı?
Kontrol ettim ama hiçbir görev yok malesef.

İşlem tamam, oldu. Çok teşekkür ederim. Sağolun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı