PS4 Pro hala alınır mı?

Geçen ay PC toplamışsın ve bu ayda PS4 Pro alıyorsun, fikirlerine saygı duyuyorum ama madem güzel bir PC'n var neden PS4 Pro alıyorsun? Exclusive oyun olsa eyvallah da Fortnite oynuyorum diyorsun.

Afedersiniz ama sizene? Arkadaş hem PS4 Pro alır hem PC alır? Bunu size mi soracak? 6K'lık PC'de Fortnite yasakmı yani 3500TL'lik PC'lerde mi çalışır sadece?

Dostum sakin ol ne bu kin böyle 😄
Ben böyle maymun iştahlılık görmedim, yemin ederim çok pis sinir oldum. PC'den farklı şeyler yapıyorum ne demek? Bi' de hava atarcasına söylemesi yok mu? 4K oynatmıyormuş, ya gerçekten biz bu hayata yaşamaya değil de biz izlemeye gelmişiz ya. Hatta ülkenin ekonomisi kötü de değil gibi geliyor artık. Ülke normal, benim babam fakir.

PS4 Pro'da alınır. Şayet param olsa 2750TL civarına 2 kollu PS4 Pro alırdım. Hem RDR2'ye kadar da kırıldı. Zaten dersler dolayısıyla o oyunlar bana 1.5 yıl yeterdi. Eğer Online meraklısı iseniz Xbox One X. Ama oyunlara param hatta aboneliklere bile param yok derseniz de PS4 Pro öneririm. Çünkü kırıldı ve exclusive oyunları da kırıldı.

Ben böyle maymun iştahlılık görmedim, yemin ederim çok pis sinir oldum. PC'den farklı şeyler yapıyorum ne demek? Bi'de hava atarcasına söylemesi yok mu? 4K oynatmıyormuş, ya gerçekten biz bu hayata yaşamaya değil de biz izlemeye gelmişiz ya. Hatta ülkenin ekonomisi kötü de değil gibi geliyor artık. Ülke normal, benim babam fakir.

Aga adamın maddi durumu varsa fakir mi olsun 😄

Ben böyle maymun iştahlılık görmedim, yemin ederim çok pis sinir oldum. PC'den farklı şeyler yapıyorum ne demek? Bi'de hava atarcasına söylemesi yok mu? 4K oynatmıyormuş, ya gerçekten biz bu hayata yaşamaya değil de biz izlemeye gelmişiz ya. Hatta ülkenin ekonomisi kötü de değil gibi geliyor artık. Ülke normal, benim babam fakir.

Bak kanka istediğim alırım sanane bir cevap verirmisin istersem evi 8Klık PC ile doldururum istersem evi PS4 Pro'yla doldururum sana ne.
Alsın istediğini ya aman, takipten çıkıyorum konuyu. İnsanın doymadığını burada da gördük. 👋👋👋

Tamam çık git.
Alsın istediğini ya aman, takipten çıkıyorum konuyu. İnsanın doymadığını burada da gördük. 👋👋👋

Tövbe estağfurulllah ayrıca ben para basmıyorum sadece PS4'üm çok eski ilk çıkan PS4'lerden cuh 1000A bakabilirsiniz isterseniz yükseltmek istiyorum bunda ne var yani 6000 TL'ye PC topladım diye PS4 Pro almicak mıyım.
Tamam arkadaşlar biz şimdi işimize bakalım PS4 Pro için cuh önerileriniz nelerdir? Sadece bu sorunun cevabını istiyorum.

Bak kanka istediğim alırım sanane bir cevap verir misin istersem evi 8Klık PC ile doldururum istersem evi PS4 Pro'yla doldururum sana ne.

Tamam çık git.

Tövbe estağfurulllah ayrıca ben para basmıyorum sadece PS4'üm çok eski ilk çıkan PS4'lerden cuh 1000A bakabilirsiniz isterseniz yükseltmek istiyorum bunda ne var yani 6000 TL'ye PC topladım diye PS4 Pro almicak mıyım?
Tamam arkadaşlar biz şimdi işimize bakalım PS4 Pro için cuh önerileriniz nelerdir? Sadece bu sorunun cevabını istiyorum.

Son seri neyse onu al işte, amma kasıyorsun. Bu arada o hitap şeklinizi düzeltin, adam daha önceki mesajlarında yardımcı olmaya çalışmış ve sadece kendi düşüncesini belirttiği için ona "Sanane" veya "Çık git" diyorsun, nankör şey seni! İstediklerini öğrendiğine göre asıl şimdi sen gidebilirsin. Forumun kalitesi her gün düşüyor, bu çok üzücü, tekrar söylüyorum "Nankör şey seni"!

Son seri neyse onu al işte, amma kasıyorsun. Bu arada o hitap şeklinizi düzeltin, adam daha önceki mesajlarında yardımcı olmaya çalışmış ve sadece kendi düşüncesini belirttiği için ona "sanane" veya "çık git" diyorsun, nankör şey seni! İstediklerini öğrendiğine göre asıl şimdi sen gidebilirsin. Forumun kalitesi her gün düşüyor, bu çok üzücü, tekrar söylüyorum "nankör şey seni"!

Tamam doğru söylüyorsun :(

Ben her zaman PlayStation'u Xbox'tan daha fazla severim ama bu oyun fiyatları nedeniyle alınmayacak seviyeye geldi. Xbox için Gamepass, EA Access gibi üyelikler ile az paraya çok oyun alabiliyorsunuz. Bence Xbox alın. Daha mantıklı, en azından oyunlara paralar yatırmıyorsunuz.

Mesela ben. Daha 3 ay önce aldım ve memnunum 🙂
Hocam ps 4 te de var ea pass

Geri
Yukarı