PS4 Pro halen alınır mı?

Arkadaşlar herkese merhaba evet herkes gibi benim de aklımı kurcalı yan bu soru. Yeni nesil konsollar çıkacak ama benim gönlüm halen PS4 Pro'ya yakın tabii ki de şunu diyebilirsiniz (o zaman PS4 Pro al) demeyin ileriye dönük ve uzun ömürlü bir konsol almak istiyorum ve PS4 Pro'ya halen oyun çıkacak mı?

Hayır PS4 oyunlarını daha çok seviyorum ama yani 3 sene kullanıp bir daha alamiycağım için sordum.
Kastettiğim şey hangisini daha çok sevdiğiniz değil, PS4 oyunlarını gerçekten seviyor musunuz?

Yoksa oynamasanız da olur mu?
Bence Series S daha mantıklı olacaktır. Hem şuan fiyatı da -gelecekle karşılaştırınca- uygun.

Kastettiğim şey hangisini daha çok sevdiğiniz değil, PS4 oyunlarını gerçekten seviyor musunuz?

Yoksa oynamasanız da olur mu?
Bence series s daha mantıklı olacaktır. Hem şu an fiyatı da -gelecekle karşılaştırınca- uygun.

PS4 oyunlarını oynamak isterim ama dediğim gibi 5 10 tane oyun için PS4 Pro almaya değer mi yoksa series s mi alayım tabii ki'de Xbox oyunlarını da seviyorum ayda 30 liraya 100 tane oyun artı PS4 oyunlarının fiyatları bayağı arttı.

PS4 oyunlarını oynamak isterim ama dediğim gibi 5 10 tane oyun için PS4 Pro almaya değer mi yoksa series s mi alayım tabii ki'de Xbox oyunlarını da seviyorum ayda 30 liraya 100 tane oyun artı PS4 oyunlarının fiyatları bayağı arttı.
-Benim oyun zevkime göre düşünecek olursam- Değmez.

5 tane oyun için son 20 yılda çıkmış olan toplamda 4000 oyunluk devasa bir arşivi bırakmazdım ben.

Alınabilir bence, ama bunu bir PlayStation hayranı olan ben cevaplarsam çok objektif bir yanıt olmaz.
Alınmaz. Nedeni ise oyunları pahalı, PS Plus’a zam geldi en önemlisi ise yeni nesil konsollar çıkıyor. Kendim de PS4 Slim kullanıyorum kıyabilsem satacağım ama kıyamıyorum.
Ben de aynı şekilde. 1100 ₺'ye satın almıştım birkaç sene önce, şimdi satsam 2500 TL. Satsam kârdayım ama kıyamıyorum ki işte, ilk göz ağrım.

PS5 alamıyorsanız alabilirsiniz. Eğer PS5 alabiliyorsanız gerek yok. XBOX'a gerek yok. :)

Geri
Yukarı