PS4 Pro için 3000 TL monitör tavsiyesi

Bütçe
2000-3000

ilkerkadioglu

Zeptopat
Daha fazla  
PS4 Pro'da kullanmak üzere monitör arayışındayım. PS4'de 4K native olmadığı için 1080p çözünürlük yeterli olur diye düşünüyorum. 27 inç, IPS panel, 1080p monitör aramaktayım. Bütçe 2000-3000 TL arası.

Son düzenleyen: Moderatör:
PS4 Pro'da kullanmak üzere monitör arayışındayım. PS4'de 4K native olmadığı için 1080p çözünürlük yeterli olur diye düşünüyorum. 27 inç, IPS panel, 1080p monitör aramaktayım. Bütçe 2000-3000 TL arası.
Lg 24gn650-B ( 1 hafta hem pc hem de ps4(silim) de deneme fırsatım oldu güzel monitör(144hz de çalışırken sessiz ortamda rahatsız edici tiz bir ses geliyordu" coil whine" olabilir düşüncesiyle iade ettim. Benim şansıma da böyle denk gelmiş olabilir). Şu link ps4 pro için referans olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam alacağınız monitörün mutlaka HDMI kismina bakın genellikle HDMI çıkış'lı oluyor çoğu sizin alacağınız monitörde TV'deki gibi HDMI girişi olmalı ki PS4 HDMI çıkışı olan bir cihaz. Sorun yaratmaması için.

Lg 24gn650-B ( 1 hafta hem pc hem de ps4(silim) de deneme fırsatım oldu güzel monitör(144hz de çalışırken sessiz ortamda rahatsız edici tiz bir ses geliyordu" coil whine" olabilir düşüncesiyle iade ettim. Benim şansıma da böyle denk gelmiş olabilir). Şu link ps4 pro için referans olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ürün iyi gözüküyor ancak almışken 27 inç alayım diye düşünüyorum.

27" 1080p düşünürsen VG279QR modeline bakabilirsiniz. 1ms 165Hz ve IPS panel. Aynı şekilde 2K çözünürlüğe sahip bir panel düşünürsen de VG27AQ1A modeline bakabilirsin.

Geri
Yukarı