Çözüldü PS4 Pro için ücretsiz oyun var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sir Nuvero

Hectopat
Yer
Isparta
Daha fazla  
Merhaba ben Allah'ın ve babamın izniyle yazın PS4 Pro almak istiyorum. Tabi ki 2.el alacağım paramı varda sıfır alayım neyse bir yerde buldum garantili 2.600 liraya tek kollu ama yanında oyun yok. Benim sorum şu ben oyunsuz PS 4 Pro aldığımda PS 4'ün fazladan para ödemeden hiç ücretsiz sunduğu oyun yok mu?

Not: Sorduğum soru eğer komikse lütfen dalga geçmeyin şuana kadar sadece JTAG'lı Xbox 360'ım oldu Ps'nin psini bilmiyorum.

Siz varya siz kral adamsınız kral hem de çok teşekkürler peki bu PS 4 Pro şey gibi mi hani telefonda Play Store var giriyoruz ücretli ve ücretsiz oyunlar var onun gibi hocam değil mi yani ben ücretsiz oyunları oynamak için 1 kuruş bile ödemeyeceğim değil mi?

O paraya nasıl PC toplayabilirim ki PC'm var sadece meraktan sordum.

Teşekkürler evet ben hani ilk aldığımda hiç para kalmayacağı için sonradan para biriktirip oyun almayı düşünüyorum.

PS4 Pro'ların en düşük paketleri 4000'den başlıyor ben onun yerine düşük segment bir PC toplamayı tercih ederim açıkçası.

Geri
Yukarı