PS4 Pro mu, PS4 Slim mi alınmalı?

LawbringerGaming

Hectopat
Daha fazla  
2 konsolu da alabilecek param var. İlk başta Pro alacaktım ama kullanan kişilerin bazıları 4K oynatmadığını (her oyunu oynatmadığını biliyorum sadece) PS4'ten biraz daha güçlü olduğunu ve almaya gerek yok falan dediklerini okumuştum. PS4 Pro alınır mı? Yoksa Slim yeter mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Pro fiyatına asla değmez tahminim 2. el alacağın git Pro alacağına Series S 2. el al Slim alacaksan al PS4 Pro asla değmez fiyatına Trendyol gibi yerlerden alma düşüncen varsa vazgeç en az 11k PS4 Slim'ler Pro 13K Pro'ya 13K vericegime 10K'ya Series S alırım.

Son düzenleme:
Bence Xbox Series S al 120 FPS oynarsın en kötü.
FPS'den bir şeyim yok, bilgisayarım var zaten. Xbox oyunları hoşuma gitmiyor. Forza filan var ama yarış oyunu sevmiyorum, COD serisi gelebilir ama PS4'de var zaten. PS4 alma amacım ona özel oyunları oynamak istiyorum. Ghost of Tsushima, Uncharted 5 filan.

Pro fiyatına asla değmez tahminim 2. el alacağın git Pro alacağına Series S el 2. al Slim alacaksan al PS4 Pro asla değmez fiyatına Trendyol gibi yerlerden alma düşüncen varsa vazgeç en az 11k PS4 Slim'ler Pro 13K Pro'ya 13K vericegime 10K'ya Series S alırım.
2. el alacağım. Bu dönemde 0 alamam zaten. Xbox oyunlarını sevmiyorum üstteki yazdığım gibi. 100'den fazla oyunda olsa bunları bilgisayarda oynayabiliyorum.

FPS'den bir şeyim yok, bilgisayarım var zaten. Xbox oyunları hoşuma gitmiyor. Forza filan var ama yarış oyunu sevmiyorum, CoD serisi gelebilir ama PS4'te var zaten. PS4 alma amacım ona özel oyunları oynamak istiyorum. Ghost of Tsushima, Uncharted 5 filan.

2. el alacağım. Bu dönemde 0 alamam zaten. Xbox oyunlarını sevmiyorum üstteki yazdığım gibi. 100'den fazla oyunda olsa bunları bilgisayarda oynayabiliyorum.

2. elde Pro'ya bılaşma geri zor satarsın Slim al oyna sat.

Geri
Yukarı