PS4 Slim mi? PS4 Pro mu?

Bende slim var 4K monitörüm yok arada fiyat farkı az değil. HDR özellik desen slimde de var. yani 4K monitörün varsa pro yoksa slim abi ne performansından bahsediyo arkadaşlar?
Merhaba, bir örnek ile özetlemek gerekirse. God of War PS4'de oynanıyorsa 1080p 30 FPS kilidi var ama eğer PS4 Pro üzerinde oynanıyorsa iki farklı mod var. Biri bildiğin gibi 4K modu, diğeri ise performans modu 1080p çözünürlükte 30 FPS kilidini kaldırıyor ve daha fazla FPS alınıyor.

Merhaba, bir örnek ile özetlemek gerekirse. God of War PS4'de oynanıyorsa 1080p 30 FPS kilidi var ama eğer PS4 Pro üzerinde oynanıyorsa iki farklı mod var. Biri bildiğin gibi 4K modu, diğeri ise performans modu 1080p çözünürlükte 30 FPS kilidini kaldırıyor ve daha fazla FPS alınıyor.
Şöyle söyleyeyim FPS olaylarını hissedebilen birisiyim ve önemini de biliyorum PS4 Pro da gördüğüm kadarıyla benim slim versiyonum ile fark görmedim ( 1080P televizyonda) . Tamamen bütçe meselesi slimde çok güçlü ancak pro biraz daha hızlı olduğunu biliyorum. Aman sıkıntı değil para benim için dersen pro zaten çok para verdik yav diyorsan slim al hiç bir şekilde farkını hissetmiyorsun.
4K ekranın olmasa bile Pro öneririm.
Sebep?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı