PS4 Pro vs Xbox One X

PS4 PRO VS XBOX ONE X

• Oy verenlerin toplamı
    14

Princess Azula

Hectopat
Yer
From Mathilda
Daha fazla  
Giriş seviye bir bilgisayarım var. Xbox One X'ya da PS4 Pro almayı düşünüyorum. Hem exclusive oyunları oynamak hem de online oynamak istiyorum. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Özel oyunlar içine PS4 Pro bir tık önde. PS4'e Özel Oyunlar
Lakin uzun süreli kullanım için Xbox One X almazsanız pişman olursunuz. Bu aralar üyeliklere %95'lik indirimler bile yapıyorlar. Grafik açısından Xbox One X daha iyi donanıma ve optimizasyona sahip.

One X al geç boş ver özel oyunları.
Sebep?

Açıklamanızı beklerdim.

Bende PS4 Pro derim, çünkü PS4'ün özel oyunları çok iyi; AMA...

AMA... Bu sorunun cevabı aslında sende. Sen Uncharted mı seviyorsun, yoksa Gears of War mı? Killzone mu seviyorsun yoksa Halo mu? Gran Turismo mu Forza mı? Bu listeyi daha da uzatabilirim inan.

Yani, bu özel oyunlardan hangisini seviyorsun? Özel oyun konusunda XO çok geride. 8.nesil oyun konsollarında PS4 hiç bir şekilde koşulsuz şartsız bu neslin lideri. Satışı ortada.

Örnek olarak; ben Uncharted'ı çok seviyorum. Her gün açıp yarım saat oynarım. Ama Gears of War beni çekmiyor, Killzone'u Halo'dan çok seviyorum. Bu yüzden gider PS4 alırım. Ama sen GEOW'u daha çok seviyorsan o platformu al.

Kısaca: Hangi sevdiğin oyun hangi platformda ise o platformu al.

Giriş seviye derken RX570 ya da 1050TI falan olan bir PC mi? Eğer öyleyse XB1 almaya hiç gerek yok. Zaten XB1'da olan neredeyse her şeye PC'de daha iyi şekilde ulaşabiliyorsun. Ben Pro'yu geçip, PS4 Slim almanızı öneririm. 2. el ya da sıfır olabilir. Sadece fazla para vermeyin. Yeni nesil konsolları gelecek yıl bekleniyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı