Xbox One X vs. PS4 Pro

RasKun

Hectopat
Merhabalar, Konsol almayı düşünüyorum ve bu iki konsol arasında çok kararsız kaldım. Xbox One X yurt dışı fiyatı 500 dolar, Playstation 4 Pro yurt dışı fiyatı 400 dolar olduğuna rağmen hemen hemen fiyatları aynı. Ne yalan söyleyim Playstation 4 exclusive oyunlar dikkatimi çekmedi hatta Microsoft'un oyunu Sea of thieves çok dikkatimi çekti. Hikayeci değilde daha çok online oyunlar oynarım ve almayı düşündüğüm oyunlar RDR2, GTA5 vb. oyunlar. Xbox one X grafikler daha iyi gözüküyor. Tek sıkıntı oyun fiyatlarına baktığımda Xbox one türkiye'de az tercih edildiği için kutulu oyunlar daha pahalı ve maddi durumum çok iyi değil. Hangisini önerirsiniz teşekkürler.

Xbox One X alacaksan oyunları dijital alabilirsin hatta Game Pass sistemi de ilgini çekebilir.

Naçizane tavsiyem 800-900 Lira civarında kolaylıkla bulunabilen ikinci el Xbox One almanızdır. Son derece ucuza aynı oyunları oynayabilirsiniz ve tercihinizde "keşke" deme ihtimaliniz olmaz.
Bu ürün gayet uygun geldi bunu almayı düşünüyorum. Yaşadığım yer gereği bırakın Xbox'ı Playstation 2. el bile bulmak çok zor burada.

Merhabalar, Konsol almayı düşünüyorum ve bu iki konsol arasında çok kararsız kaldım. Xbox One X yurt dışı fiyatı 500 dolar, Playstation 4 Pro yurt dışı fiyatı 400 dolar olduğuna rağmen hemen hemen fiyatları aynı. Ne yalan söyleyim Playstation 4 exclusive oyunlar dikkatimi çekmedi hatta Microsoft'un oyunu Sea of thieves çok dikkatimi çekti. Hikayeci değilde daha çok online oyunlar oynarım ve almayı düşündüğüm oyunlar RDR2, GTA5 vb. oyunlar. Xbox one X grafikler daha iyi gözüküyor. Tek sıkıntı oyun fiyatlarına baktığımda Xbox one türkiye'de az tercih edildiği için kutulu oyunlar daha pahalı ve maddi durumum çok iyi değil. Hangisini önerirsiniz teşekkürler.
Kesinlikle Xbox tercihiniz olsun. Özellikle ülkemizin şu anki ekonomik durumundan kaynaklanan oyun fiyatları ciddi bir sorun. Arkadaşında dediği gibi GamePass gibi özellikler avantaj.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı