PS4 Pro'yu LCD TV'de kullanma

TTumen

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar,
PS4 Pro almayı düşünüyorum.Ama şuan sahip olduğum TV, 1080p LCD TV. Sorun olur mu? Biraz araştırdım 5ms gecikmesi var. Bu arada gelecekte 4k TV geçmeyi düşünüyorum.

Şimdiden elinize sağlık dostlar. ^^

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıkıntı yaşamazsın. Ps4 e göre daha fazla fps alırsın. Mesela ps4 ün 60 fps olmadığı yeni çıkan oyunlarda(Battlefield,Titanfall gibi) ps4 pro da 60 fps alırsın. Tabi ki ileride çıkacak oyunlarda 60 fps olacaktır. Çünkü içindeki grafik birimi rx470 ve gtx 1060 seviyesinde aşağı yukarı. Yani üst seviye grafik bileşeni var ve bu grafik bileşeni iyi bir optimizasyon ile rx470 in pc deki performansını katlayabilir. Bu nedenle fps nin 50-60 arasında olması gerek. (Yapımcılar hakkını vererek optimizasyon yapmazlarsa durum değişebilir.)Fps dışında anti-aliasing farkı var. Yani kenarları daha tırtıksız görürsün. 1080p de sadece bu iki farklılık var. Asıl fark 4k da. 4k ekranda insan o grafikleri bu fiyata görünce iyi ki almışım diyor. En kısa zamanda 4k ekranda oynama dileği ile iyi sosyaller.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı