PS4/PS5 nereden kiralanır?

Extramemes

Kilopat
Yer
İSTANBUL
Daha fazla  
Merhabalar 7-10 gün kullanabilmek için PS4 veya PS5 kiralamak istiyorum. İstanbul için önerebileceğiniz bir yer veya site var mı? Birkaç yer buldum fakat güvenemedim. Bozuk ürün verip sıfır parası isteme olayları oluyormuş. Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhabalar 7-10 gün kullanabilmek için PS4 veya PS5 kiralamak istiyorum. İstanbul için önerebileceğiniz bir yer veya site var mı? Birkaç yer buldum fakat güvenemedim. Bozuk ürün verip sıfır parası isteme olayları oluyormuş. Yardımcı olursanız sevinirim.
PS Kafelerde bulabilirsiniz efendim. Bizim buradaki PS Kafe'nin kapısında PS3/PS4 kiralanır yazıyor hepsinde var mıdır bilmem fakat biraz arasanız bulabilirsiniz.
Ayrıca böyle bir site de varmış bir başka forumda buldum. İstanbul'da günlük 57 TL'ye kiralamış arkadaşlar.

Geri
Yukarı