PS4 RDR 2 FPS düşmesi

BurakkCan

Centipat
Selam aleyküm 1 ay önce konsol aldım 1 hafta önce de RDR 2 aldım ve oyunda durduk yere bu şehir ve kasabada drop yiyorum bu normalmi sizce yardımcı olursanız çok sevinirim.

Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

RDR 2'de saint denise şehri ve valentine kasabisında oyunda drop yiyorum onun dışında herhangi bir yerde veya bölgede drop yemiyorum bu sorun sizde de oluyor mu ve bu konsolar için normal bir şey mi sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam aleyküm 1 ay önce konsol aldım 1 hafta önce de RDR 2 aldım ve oyunda durduk yere bu şehir ve kasabada drop yiyorum bu normalmi sizce yardımcı olursanız çok sevinirim.

RDR 2'de saint denise şehri ve valentine kasabisında oyunda drop yiyorum onun dışında herhangi bir yerde veya bölgede drop yemiyorum bu sorun sizde de oluyor mu ve bu konsolar için normal bir şey mi sizce?

Gayet normal PS4'te drop düşmesi vardir RDR2'de takmamaya çalış.

PS4 Slim 500GB var bende de geçen sene RDR 2 ile bundle olarak almıştım aynı şekilde büyük kasabalarda FPS düşmesi oluyor yapacak bir şey yok ama PS4'ün donanımsal olarak eski olduğunu düşünürsek bu zaten olağan bir durum yani senin konsoluna özel bir durum değil cihazında sıkıntı yok yani fakat yine de konsolu konumlandırdığın yerin iyi hava alan bir konum olmasına dikkat et fazla ısınmasın cihaz.

Konsol 2. el mi?
Konsol Sıfır Vatan Bilgisayardan aldım hata buna benzer bir durum olmuştu ditroit become human`da bende aldım haftanın 6.gününde servise yoladım cihaz 15 gün sonra servisten geldi hızlı kurdunuz için cihazı yazılımsal bir sorun olmuş sıfırlayıp tekrardan kurup yoladık dediler o günden sonrada hiç bir sorun çıkartmadı taki bu rdr 2`de 1 kasaba ve 1 şehirde fps droplarına kadar ancak sizden sonra yorum yapan arkadaşlar bu drop gayet normal diyorlar hatta bizde bu sorunu yaşadık diye yazmışlar yukrdaki yorumları okuyun aynen böyle yazıyorlar galiba konsol için normal bir durum bu durumu sizde yaşıyormusunuz ?
Gayet normal PS4'te drop düşmesi vardir RDR2'de takmamaya çalış.
Sorumu cevapladınız için çok teşekkür ederim :)
PS4 Slim 500GB var bende de geçen sene RDR 2 ile bundle olarak almıştım aynı şekilde büyük kasabalarda FPS düşmesi oluyor yapacak bir şey yok ama PS4'ün donanımsal olarak eski olduğunu düşünürsek bu zaten olağan bir durum yani senin konsoluna özel bir durum değil cihazında sıkıntı yok yani fakat yine de konsolu konumlandırdığın yerin iyi hava alan bir konum olmasına dikkat et fazla ısınmasın cihaz.
Bende PS4 Slim 500 GB kullanıyorum ve bu sorunu yaşıyorum ve cihazı yüksek bir masanın üstünde pencereye yakın bir konumda önü,arkası,sağı ve solu açık bir şekilde konumlandırıyorum ve arkasıda duvara çok uzak her hangi bir şekilde ısısında sıkıntı yok bir tek şehilere gidince biraz fazla ısınıyor ama şehirden çıktıktan 1 veya 2 dk sonra normal ısısına dönüyor onuda şöyle anladım şehirde 15-20 dk çatıştım ve daha sonra şehirden çıktım 10 dk normal haritada gezdim ve cihazın sıcaklığı şehirde bulundum zamanki sıcaklığın biraz aşağısındaydı yani galiba şehir kalabalık oldu için bu sıkıntı oluyor o da 30 fps sabit kaldı için fps düştünden direkt drop yiyorum normal 60 fpsli bir oyuna göre biraz can sıkıcı oluyor neden 30 fps yapmışlarsa 60 yapsalar belki bu sıkıntıyı çekmezdik

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı