PS4 Remote Play DS4 kablosuz nasıl kullanılır?

Mert Torğul

Hectopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
işlemci : intel core i5 6500
rem : 16gb rem 2800mhz GSKILL
ekran kartı : asus strix gtx1050ti 4gb
hddler :
nvme-m2 ssd 1tb
ssd 120 gb
hddler 4tb dahili 2tb harici hard disk
Meslek
eczane teknikeri
PS4 kulanıcısıyım da Remote Play'de oynayabiliyorum evdeki televizyona baglamak istemiyorum ailemin teknoloji ile arası yok diye. Kablosuz DS4'u nasıl kullanabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu iyi ki açtın daha önce sorun vardı bu durumda. Dün PS4'ümü 9.00'a güncelledikten sonra remote play ile ilgili bir madde vardı sanırım bu konuyu hallettiler emin değilim. Az evvel remote play uygulamasını indirdim ve aşağıdaki görsel çıktı ilk kez gördüm. Bu görselden sonra 2. kolu telefona tanıttım ve PS4'te Far Cry 3'ü açarak denedim telefon üzerinden kol ile oynayabildim. Daha önce olmuyordu başaramamıştım.

Screenshot_2021-09-16-20-04-33-541_com.playstation.remoteplay.jpg

Konuyu iyi ki açtın daha önce sorun vardı bu durumda. Dün PS4'ümü 9.00'a güncelledikten sonra remote play ile ilgili bir madde vardı sanırım bu konuyu hallettiler emin değilim. Az evvel remote play uygulamasını indirdim ve aşağıdaki görsel çıktı ilk kez gördüm. Bu görselden sonra 2. kolu telefona tanıttım ve PS4'te Far Cry 3'ü açarak denedim telefon üzerinden kol ile oynayabildim. Daha önce olmuyordu başaramamıştım.

Eki Görüntüle 1167115

Maalesef ya ben yapamadım ya da olmuyor

Gecikmeyi mi sordun? Gecikme ağdan dolayı mı yoksa koldan mı tam anlayamadım. Android 10'dan sonra DualShock 4 gecikme sorununu çözmüşlerdi. Bu durumda ağla ilgili gibi duruyor.

Gecikme olmuyor DS 4'du USB kablo ile baglıyınca ama kablosuz olmuyor.
Soyle anlatayım remote play baglandıgmda herhanbigi gorutu veya DS4'te gecikme olmuyor
Ben DS4 USB ile baglıyorum bilgisayarda Bluetooth var onu da deniyoum PS4 de deniyorum olmuyor.
Soyle anlatayım remote play baglandıgmda herhanbigi gorutu veya DS4'te gecikme olmuyor
Ben DS4 USB ile baglıyorum bilgisayarda Bluetooth var onu da deniyoum PS4 de deniyorum olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı