PS4 satın almak hakkında tavsiyeniz var mı?

• Konuyu başlatan Hyper!
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 737
O zaman biraz daha bekleyip paranızı arttırıp yurt dışından CD okuyucusu olmayan PS5 öneririm (TL ile 3600 civarına gelir). Eğer yurt dışından tanıdıklarınız varsa bir tane size almasını isteyebilirsiniz [kutusu açılıp, (Sony garantili TR değil) Türkiye'ye gelirken valizine atmasını isteyebilirsiniz.]. Çünkü PS4 Slim bana göre 3000TL etmez. (Biliyorum konsol fiyatlarını ama işte)

Onu yaptırabilirim fakat oyun fiyatları benim bütçemi aşıyor bir oyun minimum 600 TL üzeri olarak konuşuluyor.

Hocam CD okuyucusu değil blu-ray okuyucusu.

Blu-ray'e de CD giriyor hocam aynı şey.
Onu yaptırabilirim fakat oyun fiyatları benim bütçemi aşıyor bir oyun minimum 600 TL üzeri olarak konuşuluyor.

Aynı şekilde PS4'de de oyun fiyatları hemen hemen aynı olur. Alırken geleceğe yönelik almanız daha iyi olur. En az 5 yıl götürür sizi o.

Bir de Sony'in (kesin gözüyle bakıyorum) Xbox Game Pass rakibi bir abonelik sistemi başlatması gerek. Yoksa Xbox geçer satış rakamlarında. Bence eğer çıkarsa o abonelik sistemi alınabilir. Zira çok uygunlar.

Blu-ray'e de CD giriyor hocam aynı şey.

Aynı şekilde PS4'de de oyun fiyatları hemen hemen aynı olur. Alırken geleceğe yönelik almanız daha iyi olur. En az 5 yıl götürür sizi o.

Fiyatlara baktığım kadarıyla PS4 ile PS5 oyunların fiyatlarında en az 200-300 TL fark olacağını düşünüyorum.

Fiyatlara baktığım kadarıyla PS4 ile PS5 oyunların fiyatlarında en az 200-300 TL fark olacağını düşünüyorum.

Oyunlar 200-300TL mi? Yoksa daha çok daha uzun ömürlü ve 4K'da 60FPS verebilen bir PS5 mi? Karar sizin ben sadece size bir öneri sundum. Ve de oyun sorununu dediğim gibi abonelik ile çözebilirsiniz.

Oyunlar 200-300TL mi? Yoksa daha çok daha uzun ömürlü ve 4K'da 60FPS verebilen bir PS5 mi? Karar sizin ben sadece size bir öneri sundum. Ve de oyun sorununu dediğim gibi abonelik ile çözebilirsiniz.

Yurt dışından getirme şansım az bunu da düşünüyorum o yüzden PS4 tarafındayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı