PS4 satıp PC alma

Ben tavsiye etmem, onu satıp alacağınız pc daha iyi olmayacaktır bence.
Kızgın atan arkadaşlar PS piyasasının farkında mı? Türkiye'deyiz biz kimse limited Edition diye 4 liralık cihaza 7 lira vermez. Özellikle PS5'in çıkışı bu kadar yakınken.
Limidet Edition varsa çok fazla para eder.
Vermezler hele Türkiye'deyken hele ps5'in çıkışı bu kadar yakınken.

Son düzenleme:
Arkadaşlar benim 1 PS4 Pro spider-man limited Edition var ama bunu satıp gamer PC almayı düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım?
Kulaklık vb. var.

PS4 2013'te çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam. PS5 ve sonrasında gelecek yeni oyunları oynayamayacaksınız. Şahsen ben MacBook Pro ve PS4'ümü satıp PC topladım. Hiç pişman değilim. PC'nizi paranız biriktikçe upgrade edebilmeniz de en büyük avantajlarından biri.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bence iyi düşünün şu an piyasada 4 bin TL civarına sıfır PS4 Pro bulunabiliyor. Sırf limited Edition diye pahalı satmaya çalılırsanız kimsenin alacağını sanmam. Yani pahalıya satabileceğinizi sanmıyorum, ucuza satarsanız da o paraya iyi bir PC toplayabileceğinizi sanmıyorum.

Arkadaşlar benim 1 PS4 Pro Spider-Man limited Edition var ama bunu satıp gamer PC almayı düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım?
Kulaklık vb. var.
PS4 pro piyasasına baktım şuan da biraz karışık. 2900 e satan var 6000 e satan var. Aynı model mi onu da bilmiyoruz tabi. Sizin cihaz hem pro hem de limited edition olduğu için 4-5 bin tl civarı edebilir ama kesin söyleyemiyorum bunu. PS4 Slim Spider Man Limited Versiyonunu 4 bine satan var. Sizinki ile aynı model olan cihazlar da bu şekilde:
1602665116305.png

Sevdalısı birini bulursanız güzel bir fiyata anlaşabilirsiniz bence.

Geri
Yukarı