PS4 satıp Xbox One X alınır mı?

FexLevia

Kilopat
Series S için bütçe sorunları falan var bir de ben 4K TV'de kullanacağım. Series S 1080p konsol 4K TV'de nasıl sonuç alınır bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle ki, One X daha güçlü bir konsol. Oyunlara verecek paran kalmadı ise ucuza Game Pass alıp kullanırsın, bir süre daha idare eder. One X'in 4K işini boş ver, 4K değil 1080p performansı önemli.
Neredeyse her oyunda PS4, Pro ve One'den daha fazla performans veriyor.

4K Series S'in de ana odak noktası değil. O daha çok Series X tarafında.
PS4'teki tüm oyunları zaten oynamışsanız bile geçmeniz saçma çünkü hiç özel oyunu yok ki One X'in.
Gears of War, Forza Horizon, Halo, ori? Saydığım oyunlar ekstradan PC'de var, PS4'te değil.

Hocam zaten bir oyun bilgisayarınız varsa hiç almaya gerek yok boşuna para kaybı olur Xbox One X ve bir oyun bilgisayarı aynı mantık ikisinde de aynı oyunları aylık para ödeyerek oynuyorsun yani eğer oyun bilgisayarınız varsa almayın.

Hocam zaten bir oyun bilgisayarınız varsa hiç almaya gerek yok boşuna para kaybı olur Xbox One X ve bir oyun bilgisayarı aynı mantık ikisinde de aynı oyunları aylık para ödeyerek oynuyorsun yani eğer oyun bilgisayarınız varsa almayın.
Yok Google'a girecek PC anca var günlük işleri falan halletmek için onun harici PC'den oyun oynayamıyorum.

Şöyle ki, One X daha güçlü bir konsol. Oyunlara verecek paran kalmadı ise ucuza Game Pass alıp kullanırsın, bir süre daha idare eder. One X'in 4K işini boş ver, 4K değil 1080p performansı önemli.
Neredeyse her oyunda PS4, Pro ve One'den daha fazla performans veriyor.

4K Series S'in de ana odak noktası değil. O daha çok Series X tarafında.

Gears of War, Forza Horizon, Halo, ori? Saydığım oyunlar ekstradan PC'de var, PS4'te değil.
Hiç birinin konsol değiştirecek kadar büyük oyunlar olduğunu düşünmüyorum.

Hiç birinin konsol değiştirecek kadar büyük oyunlar olduğunu düşünmüyorum.

Kişisel bir şey. Tabii TLOU, Uncharted, Spider-Man, Bloodborne gibi kaliteli oyunlar değiller ama güzel oyunlardır. Ve o da değil, saydığım oyunların hepsini aylık 30 TL'ye oynayabiliyor, paralar saçıp değil.

Yok Google'a girecek PC anca var günlük işleri falan halletmek için onun harici PC'den oyun oynayamıyorum.

Alabilirsin, tabii alacağın One X ile PS4'ün arasında büyük bir fiyat farkı olmadıkça. Günümüz fırsatçılarının olduğu piyasada çok fiyat farkı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı